MojAndroid

Cordy je malý robot s ťažkou úlohou – pripojiť svoj svet k elektrine! Pomôž mu bežať, skákať, tlačiť, ťahať, dvíhať sa – to všetko, aby prekonal všetky prekážky a hlavolamy v čarovnom svete a dostal sa do ďalšieho a ďalšieho levelu. Niekoľko levelov je k dispozícií zadarmo – akurát včera pribudlo 5 nových – a podľa tvorcov aplikácie sú ďalšie zaujímavé už na ceste. Táto hra sa tento týždeň objavila v rebríčku 10 najsťahovanejších aplikácií. Stiahnite si ju z Android Marketu pomocou QR kódu na konci článku alebo jedného z odkazov pod ním a dajte nám vedieť ako sa vám páči.

 

Hra bola pôvodne vyvinutá pre nové high-end tablety, v podstate len preto, aby ukázala ich grafický výkon a schopnosti. Vývojári neskôr pridali podporu pre Android 2.1 a 2.2. Hra je spracovaná tak, že Cordy sa pohybuje v otočnom 3D priestore na viacerých poschodiach, a zbiera rôzne predmety, rieši hlavolamy, aktivuje vypínač a vyhýba sa nepriateľom.

Ako hra naozaj vyzerá si môžete pozrieť v nasledujúcej videoukážke:

Android Market | AppBrain

15.3.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+