MojAndroid

Presadiť svoju hru spomedzi niekoľko stotisíc titulov na Google Play Store je niekedy veľmi ťažké. Túto výzvu však prijali a veľmi dobre zvládli autori Android hry Clay Jam, ktorí svoju hru nielenže prepracovali do posledných detailov, ale priniesli aj niečo nové. Konkrétne ide o grafiku v hre, ktorá je vytvorená na základe série snímkov a videí, na ktorých sa nachádza plastelína. Presne taká farebná plastelína, s akou sa hrávali vaše deti, prípadne vy v rannom detstve. Neznie to zaujímavo?!

V hre Clay Jam je vaša úloha veľmi jednoduchá. Vaša plastelínová guľôčka sa rúti dole z kopca a vy jej musíte pomôcť k tomu, aby nadobudla čo najväčší objem. To dosiahnete tak, že po ceste zrazíte a rozpučíte čo najviac plastelínových príšer, ktorá sa na kopci nachádzajú. Svoju guľôčku môžete smerovať tak, že pred ňou vytvoríte v plastelíne ryhu, čím zmení guľôčka smer na taký, aký chcete. To však stále nie je všetko.

     

Na konci kopca na vás čaká obluda, ktorá okupuje vašu planétu. Vašou úlohou a vašim cieľom je, aby ste túto obludu odstrelili vašou guľôčkou do čo najväčšej vzdialenosti, čo sa vám podarí len vtedy, ak vaša guľôčka nadobudne veľký objem. Za odstrelenie obludy a za to, že počas kotúlania sa dole kopcom zničíte niekoľko oblúd, získavate peniaze, za ktoré si neskôr môžete kúpiť väčšie obludy na kopec, prípadne iné vylepšenia do hry. Celkovo sa princíp tejto hry vysvetľuje veľmi ťažko a ak ste mu doteraz neporozumeli, pozrite si nižšie situované video.

Ak sa vám hra Clay Jam zapáčila, môžete si ju bezplatne stiahnuť do svojich Android zariadení. Rozhodne ide o zaujímavý herný titul, ktorý si zaslúži vašu pozornosť. Odkaz na stiahnutie nájdete nižšie a my vám prajeme už iba príjemné hranie!

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

12.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+