MojAndroid

V ďalšom dieli nášho seriálu Obedná prestávka sa budeme venovať Android hre City of Secrets. Ide o veľmi pekne spracovanú adventúru, ktorá má síce väčšie pamäťové nároky, no tie kompenzuje prepracovanými 3D efektami a perfektnou grafikou, ktorá nadchne naozaj každého. Už na začiatku vás však musíme upozorniť na to, že táto hra je náročná nielen na pamäť, ale aj výkon, takže ju odporúčame inštalovať len na zariadenia s výkonnejším hardvérom.

V hre City Of Secrets ste postavený do role krtka, ktorý má za úlohu zachrániť svoj svet pre zotročením. Počas zachrnaňovania sveta sa tento krtko dostáva do styku s rôznymi úlohami, pri ktorých často musí využívať hlavne logiku, takže hra nie je určená nikomu, kto aspoň trochou logiky obdarený nebol. Počas prechádzania jednotlivých levelov budete musieť plniť rôzne typy úloh, čo pre vás vďaka pekne spracovanej grafike a zvukom bude priam radosťou. Počas hrania budete potrebovať aj pokročilé znalosti anglického jazyka a ak budete chcieť hru prejsť hladko, budete si musieť neznáme výrazy aj manuálne preložiť.

  

  

Počas riešenia úloh máte k dispozícii poznámkový blok s to-do úlohami, ak ich neviete vyriešiť, môžete využiť možnosť nápovedy. S úlohami vám môže pomôcť aj váš kamarát, pes Rex, takže na to nebudete celkom sami. Tešiť sa môžete na niekoľko desiatok levelov, ktoré vás zabavia na dlhšiu dobu, takže sa nemusíte báť, že vás táto hra prestane baviť po pár chvíľach.

Ak vás hra City of Secrets zaujala, môžete si ju bezplatne stiahnuť pomocou widgetu na Google Play Store nižšie. Ak tak spravíte, napíšte nám do komentárov, či sa vám páči, prípadne či poznáte nejakú lepšiu hru z tohto žánru, ktorá by nás mohla zaujímať. Príjemné hranie!

12.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+