MojAndroid

Na území Slovenska a Čiech sa nachádza veľké množstvo talentovaných Android vývojárov. Svedčí o tom aj príchod ďalšieho kvalitného titulu na Google Play Store, tentokrát od českého štúdia Reinto s.r.o. Páni si pre hráčov pripravili jedinečnú hru Chytni Svojdu, ktorú si predstavíme dnes v našej Obednej prestávke.

Česká Android hra Chytni Svojdu má jednoduchý princíp a poteší hráčov každého veku. Vašou úlohou je chytiť príšerky, ktoré utiekli v lese buď v danom časovom limite alebo dovtedy, kým sa vám neminie všetok váš život, v závislosti od hracieho módu. K dispozícii sú aj rôzne vychytávky a vylepšenia, akými sú napríklad Super Svojda či rôzne bonusové predmety, ktoré vám pomôžu s chytaním príšeriek. Vysokú hrateľnosť zabezpečuje veľmi kvalitne spracovaná grafika, tematické zvuky a levely, ktoré sú čoraz ťažšie a príbúdajú v nich rôzne nástrahy a pasce.

  

Chytni Svojdu je prvotina spoločnosti Reinto na poli s Android hrami. Chválime vysoko-kvalitné spracovanie tohto titulu a princíp, ktorý je naozaj jednoduchý, zábavný a hlavne vekovo neobmedzený. Túto hru si môžu zahrať vaše deti, vy, keď máte chvíľku času alebo pokojne aj vaši rodičia, ak chcú zahnať nudu. Nakoľko je tento herný titul dostupný bezplatne, odporúčame každému, aby si ho aspoň vyskúšal. Za skúšku naozaj nič nedáte a ak sa vám táto hra zapáči, môžete ju odporučiť aj svojim známym. Hra je dostupná tak v českom jazyku, ako aj v angličtine a ponúka ručne kreslenú grafiku.

  

Android hra Chytni Svojdu je dostupná na Google Play Store pre všetkých bezplatne. Potrebovať budete len Android zariadenie s verziou systému 2.0.1 a vyššie a približne 6 MB miesta v pamäti vášho zariadenia. Prajeme príjemné hranie!

Verzia: 1.22
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.22
Aktuálna cena: Zdarma

31.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+