MojAndroid

Pred dávnymi vekmi, konkrétne na začiatku roku 2013, bol národ roztomilých Oilíkov uväznený v sklenených nádobách, roztrúsených po celom svete. Oilíci dlhý čas márne čakali na záchranu, až sa konečne našiel hrdina, ktorý sa podujal na túto neľahkú úlohu – kapitán Oil!

Captain Oil

Toľko úvodný príbeh k logickej adventúre Captain Oil, v ktorej bude vašou úlohou v každom leveli zachrániť predpísaný počet Oilíkov. Na tento účel máte k dispozícii lietajúci tanier, ktorým sa dá pohybovať do strán a vystreľovať z neho červené guľôčky, ktorými sa dajú rozbiť sklenené nádoby, väzniace Oilíkov. Prvé levely sú skutočne jednoduché, postupne však bude obtiažnosť stúpať a budete nútení využívať odrazy guľôčok od stien a snažiť sa dosiahnuť „kombá“, teda rozbitie viacerých sklenených bední jednou guľôčkou. Steny a prekážky sú navyše vyrobené z viacerých materiálov s rozdielnymi vlastnosťami, ktoré treba pri vystreľovaní guľôčok brať do úvahy.

Pochváliť treba peknú grafiku hry, plynulé animácie a hlavne prepracovaný fyzikálny model. Captain Oil obsahuje tri rôzne svety a v rámci nich až 90 levelov. Autori navyše sľubujú pridanie ďalších svetov v neskorších aktualizáciách. Výzvou pre  náročných hráčov je 20 rôznych ocenení, ktoré môžu v rámci hry dosiahnuť, pre tých menej skúsených existuje pomoc v podobe špeciálnych nindžov, ktorí môžu pomôcť dokončiť ťažké levely. Captain Oil je rozhodne jedna z podarených logických hier, takže ak máte radi tento žáner, neváhajte a sťahujte.

Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma

4.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+