MojAndroid

Block Breaker Free+ je veľmi vydarená puzzle arkádovka od Gameloftu, ktorá môže používateľa zaujať hlavne pekne spracovaným grafickým prostredím a množstvom možností hrania, ktoré vás pri tejto hre dokážu zdržať nejakú tú minútu. Značka Gameloft vo svete mobilných hier znamená mnoho, čo sa určite odrazilo aj pri tejto hre, ktorá patrí medzi špičku svojho druhu. Block Breaker Free+ je hra, ktorá dokáže zaujať široký okruh ľudí, pretože nevyžaduje žiadne špeciálne nadanie, len vašu rýchlosť a dobré reflexy.

Block Breaker Free+ je hra založená na klasickom princípe, ktorý pozná skoro každý. Odrážate loptičku, ktorá rozbíja kocky v hernom poli. Kto ich rozbije všetky a rýchlejšie, vyhráva. Gameloft však tento princíp trocha vylepšil, Block Breaker 3 prináša ku klasickému rozbíjaniu kociek aj rôzne cestičky v hracom poli, niekoľko typov loptičiek, ktoré rozbíjajú kocky rýchlešie alebo vo väčšom množstve, rôzne nové prekážky pri rozbíjaní kociek, odmeny za kocky, viacúrovňové hracie polia, obchod s vylepšeniami, ktoré si kúpite za peniaze, ktoré ste získali priamo v hre alebo po prejdení každého levelu, či mini-hry, ktoré vám spríjemnia čas medzi jednotlivými levelmi. Využiť môžete aj herný automat, v ktorom môžete vyhrať napríklad viac loptičiek do ďalšieho kola či ďalšie peniaze.

Gameloft myslel samozrejme aj na ovládanie, ktoré bolo vylepšené a poskytuje tak väčšie pohodlie pri pohybovaní odrážajúcej “dosky”, ktorá bude navigovať vaše loptičky cez všetkých 100 levelov. Navyše, po každej zo 7 lokácií na vás čaká boss level, ktorý vám dá poriadne zabrať! Ak vás omrzí klasický herný mód, tak môžete vyskúšať jeden z ďalších 7 módov, medzi ktoré patrí aj napríklad nekonečný mód, v ktorom môžete loptičku odrážať dovtedy, kým vás hra neomrzí. Toto všetko dostanete zadarmo, ak si stiahnete Block Breaker Free+ do vášho Android zariadenia pomocou nášho widgetu nižšie. Tak neváhajte, táto hra je bezplatná a za jej vyskúšanie nič nedáte!

Block Breaker 3 Free+
Gameloft
Verzia 1.0.6 (30. 4. 2012)
Veľkosť 3,3 MB
2.2+

Zadarmo

     

    

7.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+