MojAndroid

Ak ste niekedy hrali klasickú hru Lode na papier alebo spracovanú na PC, tak by sa vám mohol páčiť aj titul BattleFriends at Sea, ktorý si predstavíme v dnešnej Obednej prestávke. Ide o moderné spracovanie hernej klasiky, ktorá prináša nový gameplay a grafiku, ktorá ohúri svojimi farbami.

Android hra BattleFriends at Sea je sociálne založený herný titul ponúkajúci dlhodobý herný zážitok. Do hry môžete pozývať vašich priateľov z Facebooku, pomocou ktorého sa do nej môžete aj zaregistrovať. Súperov však môžete vyzvať aj cez Twitter alebo SMS. Hra principiálne pripomína známejší titul Draw Something. Ide o ťahovku, kde čakáte na súpera, kedy odohrá svoj ťah, následne odohráte váš ťah vy a takto to pokračuje, pokojne aj niekoľko dní, nakoľko ťahy nemajú presne určený časový limit.

    

Hra ponúka pekné grafické spracovanie a intuitívne ovládanie. Zvládnuť by ju mali aj hráči mladšieho veku, no upozorňujeme na nutnosť pripojenia k internetu. Ak nemáte dátový paušál, radšej sa hrajte len doma, prípadne inde na Wi-Fi. Za vyhraté boje získavate body, za ktoré neskôr môžete dostať aj rôzne tituly a ocenenia. Ten najlepší sa stane kapitánom alebo admirálom celej flotily.

Android hru BattleFriends at Sea si môžete stiahnuť priamo pomocou nášho widgetu nižšie. Ide o bezplatnú hru, ktorá si vyžaduje len 23 MB miesta v pamäti a OS Android vo verzii najmenej 2.2. Dúfame, že sa vám hra bude páčiť a prajeme vám príjemné hranie!

Verzia: 1.1.15
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.15
Aktuálna cena: Zdarma

7.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+