MojAndroid

Dnešná Obedná prestávka bude venovaná jednoduchej Android hre Basketball Mania. Túto hru využijú a budú ju hrať najmä tí, ktorí majú chvíľu času a nudia sa napríklad pri ceste do práce či do školy, na dlhšie hranie táto hra stavaná moc nie je. To však vôbec neuberá jej kvalitám a autori presne vedeli, čo chcú vytvoriť. Jednoduchú hru, ktorá zabaví na krátku chvíľu – a to sa im podarilo.

V hre Basketball Mania sa z vás stáva presný strelec do basketbalového koša. Ide o moderné spracovanie hry známej z automatov, kde máte k dispozícii 4 lopty a tie musíte hádzať do koša tak, aby ste v časovom limite nahádzali čo najviac košov. Hra je rozdelená jednak na väčšie tematické celky, ktoré sú potom ešte rozdelené na jednotlivé levely s limitmi. Čím vyšší level hráte, tým musíte trafiť v danom časovom limite viac košov. A to nie je všetko. Hru a triafanie košov vám sťažuje ešte pohyb koša do strán či iné nečakané prekážky. Pokiaľ ste však pozorní, nebudete mať so streľbou žiadny problém.

  

Basketball Mania je veľmi pekne graficky a zvukovo spracovaná. Grafika je nenáročná, ponúka len základné 3D efekty pri hádzaní lopty, čo znamená, že si ju môžu vychutnať aj hráči so slabšou hardvérovou výbavou. Pekné zvuky hru len dotvárajú a vy sa v myšlienkach ocitáte späť v detstve, kedy ste sa na takýchto automatoch hrávali. Hra je okrem hádzania sprevádzaná aj zbieraním rôznych lôpt, poteší aj prítomnosť tabuľky s vysokým skóre, kde nájdete všetky potrebné informácie o vašich predošlých hrách.

   

Hru Basketball Mania odporúčame jednoznačne všetkým, ktorých basketbal ako taký baví a v priebehu dňa majú niekoľko nudných chvíľ, ktoré by touto hrou vedeli vyplniť. Ak sa do hry “zažeriete”, dokážete pri nej stráviť aj polhodinu, po dlhšom hraní však stratíte do hry chuť. To však vôbec neznamená, že by ste túto bezplatnú hru nemali aspoň vyskúšať. Tu je odkaz:

Verzia: 3.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.7
Aktuálna cena: Zdarma

8.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+