MojAndroid

Dnešný diel Obednej prestávky venujeme veľmi pekne spracovanej Android hre s názvom Baseball Superstars® 2012, ktorej autorom nie je nik iný ako Gamevil. Tretie pokračovanie baseballovej série tohoto vývojára poteší nejedného fanúšika tohto prevažne amerického športu, no na svoje si prídu aj nezainteresovaní hráči, ktorí sa chcú len zabaviť. Táto hra je vhodná na príležitostné aj pravidelné hranie a poteší najmä peknou HD grafikou, zaujímavým gameplayom a jednoduchým ovládaním. Tak sa na ňu poďme pozrieť z bližšia…

Baseball Superstars® 2012 je komplexne spracovaná hra venujúca sa americkému baseballu. Okrem nových možností pohybovania sa pri odpaľovaní loptičky ponúka táto hra aj nekonečné množstvo nastavení, nové herné módy aj nových hráčov, pomocou ktorých môžete hrať za jeden z mnohých baseballových tímov v tejto hre. Gamevil popracoval aj na ovládaní, preto sa môžete tešiť na nové, intuitívne prvky ovládania, či už pri hraní alebo aj pri prehliadaní samotného prostredia hry. Čo sa nastavení týka, okrem základných nastavení hry si môžete nastaviť takmer všetko aj na vašom baseballovom tíme – cez logo, štadión, dresy až po vybavenie. Takto prerobený tím môžete viesť od skoro amatérov po baseballové hviezdy. Pri získavaní skúseností vám pomôžu rôzne tréningy, ale aj samotné zápasy, ktoré môžete hrať dokonca aj online PVP – player vs player – hráč proti hráčovi. Keď už sme pri tých hráčoch, nezabudnite ani to, že si môžete zakúpiť do svojho tímu aj nových baseballových hráčov, pokojne aj baseballové hviezdy. Práve tie vám môžu pomôcť pri vašom vzostupne na vyššie priečky.

  

  

Baseball Superstars® 2012 je veľmi dobre spracovaná Android hra, ktorá je vhodná aj pre náročnejšieho hráča. Zabaviť dokáže pri chvíľke nudy, no poskytuje toľko možností hrania a vylepšovania si hráčov a tímu, že ju môžete pokojne hrávať aj pravidelne. Okrem výborného grafického spracovania musíme pochváliť aj ovládanie a samotný gameplay, ktorý vás vtiahne do hry už po prvom zápase. Nasledujúce video by vám malo priblížiť, čo vám táto bezplatná Android hra môže ponúknuť a ak sa rozhodnete pre jej stiahnutie, použite náš widget nižšie. Dúfame, že sa vám táto hra bude páčiť a že sa tešíte na ďalší diel nášho pravidelného seriálu o Android hrách!

 

Baseball Superstars® 2012
GAMEVIL Inc.
Verzia 1.0.6 (4. 4. 2012)
Veľkosť 37 MB
2.1+

Zadarmo
13.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+