MojAndroid

MMORPG a RPG tituly boli vždy medzi hrami jedny z najobľúbenejších. Snáď nikomu nemusíme pripomínať hry ako World of Warcraft, či League of Legends, ktoré sú na PC platforme zrejme najobľúbenejšími hrami dnešnej doby. Niečo podobné, ale v menšom, prináša aj Android hra Arcane Legends. Postupne si na Google Play vybudovala solídne meno, hlavne vďaka prepracovanosti a kvalite hrania, ktorú ponúka. Zadarmo.

Arcane Legends je jedna z najobľubenejších hier zo žánru MMORPG na Google Play Store. Hra samotná prináša veľmi pekne spracovanú, zaujímavú grafiku a zaujme aj hrateľnosťou, ktorá je na vysokej úrovni. Výborný gameplay zabezpečuje aj pútavý príbeh, ktorý vás bude sprevádzať celou hrou, či budete prechádzať temnými zákutiami lesa, pochmúrnym mestom alebo zatuchnutou baňou, kde budete spĺňať jednotlivé úlohy. Čakajú na vás masívne boje, a to nielen proti vežičkám či obludám, ale aj proti nepriateľom cez internet. Hra totiž ponúka výborný online multiplayer mód.

   

  

Okrem už spomínaných vlastností je hra Arcane Legends výnimočná aj tým, že je bezplatná. Absolútne bezplatná. Nečakajú na vás teda žiadne skryté platby ani poplatky, ktoré budete po pár dňoch bezplatného hrania musieť zaplatiť. V hre sa nám páčili aj rôzne možnosti vylepšovania postavy, možnosť zbierania magických zvierat, ktoré vám pri neskoršom hraní môžu pomôcť a určite poteší aj niekoľko tisícok rôznych zbraní a vecí, ktoré popri hraní môžete nájsť alebo získať v boji. Okrem online multiplayer módu si v tejto hre môžete zahrať aj sólo a na internet sa môžete pripojiť, vďaka nízkej náročnosti na dáta, aj cez váš dátový paušál. Odporúčame však pripojenie na Wi-Fi, aby vás neprekvapila faktúra na konci mesiaca. Nižšie si prezrite video, ktoré túto hru bližšie predstavuje.

Ak sa vám hra Arcane Legends zapáčila, môžete si ju stiahnuť pomocou nášho odkazu na Google Play Store nižšie. Ako sme už viackrát spomínali, hra je dostupná bezplatne a tak to aj ostane. Ak tento titul už poznáte a vo svojom zariadení ho už máte nainštalovaný, napíšte nám do komentárov nejaké tipy a triky pre začiatočníkov, aby sme v hre postupovali rýchlejšie :-)

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

14.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+