MojAndroid

Ak poznáte herný server Miniclip, tak viete, že jednoduché hry sú na internete veľmi obľúbené. Nieto sa preto čomu čudovať, že sa tieto hry dostali aj na zariadenia s OS Android. Jedným z obľúbených titulov tohto typu je aj hra Anger Of Stick 2. A tej sa budeme venovať v dnešnej Obednej prestávke.

Ak vám nevadí trocha krvi a zaujímate sa o bojové umenia, hra Anger of Stick 2 vás zrejme zaujme. Jej spracovanie a grafika sú síce veľmi jednoduché, no tento titul vás dokáže zabaviť na dlhé chvíle. Vašim cieľom je zabiť všetkých kreslených protivníkov, ktorý sa objavia na obrazovke, k čomu slúžia špeciálne tlačidlá v pravom dolnom rohu obrazovky a špeciálne zbrane, ktoré si môžete kúpiť za vyhrané peniaze.

   

  

O tom, ako táto hra funguje a ako sa ovláda si písať nebudeme, nakoľko je ovládanie veľmi intuitívne a po pár sekundách pochopíte, ako funguje. Radšej spomenieme to, že táto hra ponúka 3 hracie módy, viac ako 10 strelných zbraní na výber v obchode, hernú mapu či napríklad možnosť využiť kombo – presne definovaný za sebou idúci rad ťahov, za ktorý získate buď viac peňazí, alebo súpera rýchlejšie zabijete.  

Ak vás táto hra zaujala a máte radi jednoduché herné tituly, ktoré sú nenáročné na grafiku, môžete si hru Anger of Stick 2 stiahnuť pomocou odkazu na Google Play Store nižšie. Nám už neostáva nič iné, len vám zapriať príjemné hranie!

Verzia: 1.1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.2
Aktuálna cena: Zdarma

5.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+