MojAndroid

Je tu streda a s ňou prichádza ďalší diel seriálu Obedná prestávka! Dnes si predstavíme jednu veľmi zaujímavú hru, ktorá sa dá opísať ako spojenie herného hitu Angry Birds s basketbalom. Výsledkom je výborná Android hra za pár centov s názvom Dude Perfect! Autori tohoto projektu sa inšpirovali skupinou ľudí, ktorí sú roztrúsení po celom svete a snažia sa pomocou basketbalovej lopty cez rôzne prekážky, počas nejakej aktivity alebo len na veľkú vzdialenosť trafiť kôš. A verte nám, že to nie je také jednoduché, ako sa zdá!

Dude Perfect je prvou Android hrou, ktorá ponúka šialené basketbalové triky a strely do našich Android zariadení. V tejto návykovej hre s výbornou grafikou si môžete užiť množstvo zábavy na niekoľko hodín! Vašim cieľom je na 3 pokusy trafiť loptu do koša. Je jedno, akým spôsobom, no musíte nahrať určitý počet bodov (ak je to nevyhnutné v danom leveli). Na strieľanie lopty máte k dispozícii staré známe ovládanie z Angry Birds, kedy “potiahnutím” lopty určujete silu, akou ju smerom do koša hodíte a polohou prstu smer, ktorým bude lopta letieť. Ovládanie funguje z akéhokoľvek bodu na obrazovke. Počas letu sa lopta môže odrážať od množstva prekážok ako domy a ich strechy, lavičky, kolky, stromy, oblaky, lietadlá či od špeciálnych prekážok (napr. dosky pribité medzi 2 stromami), bez ktorých by ste daný level neprešli. Pri dotyku s každou prekážkou získavate body, ktoré sa vám po trafení koša spočítajú. Medzi zaujímavé vlastnosti tejto hry patrí napríklad editor vlastných levelov či multiplayer, ktorý umožňuje váš súboj s priateľom na jednom zariadení. S touto hrou si užijete určite množstvo zábavy a niekedy vás “potrápi” pri ťažších leveloch, bez ktorých by to však bola nudná hra, ktorú každý prejde za pár minút. Dude Perfect si môžete pozrieť aj na nasledujúcom videu:

Ak sa aj vám táto hra zapáčila, môžete si ju stiahnuť pomocou odkazu na Google Play Store nižšie. Hoci za ňu budete musieť zaplatiť 74 centov, určite to neoľutujete. Dude Perfect je totiž zábavná a návyková hra, ktorá za to určite stojí!

    

  

– Tu stiahneš Dude Perfect –

21.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+