MojAndroid

Plants vs Zombies nájdete už aj „bežiacu“ pod Android OS, so všetkým jeho humorom a šarmom. Je to najlepšie, čo nájdete pod hrami, kde bránite svoje územie pred útokmi.  Celkom určite by ju každý mal vyskúšať.

Hra začína veľmi jednoducho. Hráte na obrane, proti na pravej strane objavujúcim sa zombie. Musíte zabezpečiť slnečniciam dostatok slnečného svetla, aby ste sa dostali ďalej a udržali zombie od svojho domu. Hra je perfektne vyvážená, a čím dlhšie ju hráte, tým je ťažšie udržiavať tempo. Nakoniec môžete odomknúť ďalšie úrovne – rastliny, ktorých máte neúrekom k výberu. Vo vyšších úrovniach to je naozaj stresujúce. Ale očarujúca hudba, tóny a grafika rozhodne udržiavajú príjemnú atmosféru.

Videorecenzia Plants vs Zombies

Prechod funguje celkom dobre. Hry a zvuk sú zachované z predchádzajúcich verzií. Grafika trošku zaostáva, no napriek tomu je stále skvelá. Prednosťou je, všetko máte vždy so sebou, či už mini hry alebo dobrodružstvá, a tak môžete hrať kdekoľvek a odkiaľkoľvek chcete.

Bohužiaľ, je veľa obsahu, ktorý v mobilnej verzii hry chýba, ako je prežitie a zen záhrada. Ale na druhej strane, je hra za zlomok ceny a skutočnosť, že si ju môžete zobrať so sebou je pozitívum, ktoré môže presvedčiť. V tomto čase je dostupná iba na AppStore Amazon. Hra stojí 2,99 dolárov.

Download: Android Market

15.7.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+