MojAndroid

Dnes si v Obednej prestávke predstavíme Android hru s názvom Osmos. Túto hru niektorí z vás môžu poznať vďaka PC či iOS verzii, kde si získala veľmi veľkú obľubu u používateľov. Hemisphere Games sa rozhodlo, že tento herný titul umiestni aj na Android Market a preto sa dnes môžme tešiť dvom verziám tejto hry – DEMO verzii, ktorá poskytuje 8 z plných 72 levelov, ktoré si môžete dopriať v plnej verzii už za 2,49€. Čo sa skrýva pod týmto zaujímavým názvom? Princíp hry Osmos je veľmi jednoduchý. Vo vašich rukách sa ocitne malá bunka, ktorú riadite a vašou úlohou je pohlcovať menšie bunky, ktoré sa pohybujú v plazmatickej tekutine okolo vás. Pozor si musíte dávať na väčšie bunky či parazitické organizmy, ktoré po vás môžu zaútočiť. Zdá sa vám táto hra až príliš jednoduchá? Nenechajte sa odlákať slovami, predstavme si fakty a vlastnosti tejto výbornej hry, určenej predovšetkým na relax!

“Absorb, or be absorbed…”

Hra Osmos ponúka používateľovi dva herné módy – Odyssey a Arcade. Odyssey je 27 levelový tutoriál, ktorý vás prevedie kompletne svetom buniek, zatiaľ čo Arcade mód ponúka akýkoľvek level, ktorý si zvolíte podľa obtiažnosti. Hra okrem dvoch herných módov ponúka až 8 levelov obtiažnosti (demo iba 5) – Ambient, Antimatter, Solar, Sentient, Impasse, Warped Chaos, Epicycles a Repulsor. Počas hrania môžete využívať multi-touch pri približovaní či odďaľovaní sveta (pinch-to-zoom) či pri úniku z masy alebo pri pozastavení času. Pri hre vám pomôžu aj rôzne vylepšenia či repulsory, ktorými sa môžete ubrániť proti 4 druhom vašich inteligentných nepriateľov. Čo viac vám k tejto hre napísať? Skúste si ju zadarmo pomocou DEMO verzie, ktorá vás možno upúta natoľko, že do plnej verzie zainvestujete aj nejaké to € :-)


Osmos Demo
Hemisphere Games
Verzia Závisí od zariadenia (17. 1. 2012)
Veľkosť Závisí od zariadenia

Zadarmo

Osmos HD
Hemisphere Games
Verzia Závisí od zariadenia (17. 1. 2012)
Veľkosť Závisí od zariadenia

2,49 €

Zdroj: AndroidPolice

20.1.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+