MojAndroid

V dnešnom diely Obednej prestávky si predstavíme akčný 3D titul Good Robot Bad Robot. Hoci je táto hra označovaná ako akčná, na svoje si príde celá rodina. Autor pri vytváraní tejto hry myslel aj na deti a preto v hre nenájdeme žiadne prvky hrubého násilia, krv alebo iné aspekty nevhodné pre mladistvých. GRBR sa viaže na veľmi pekný príbeh robota Bennyho, ktorý žije svoj robotický život spolu s ostatnými robotmi v dome doktora Robotova, ktorému roboty pomáhajú s domácimi prácami. Každý večer sa roboty pripájali k sieti, aby sa dobili. V jednu osudnú noc, keď Benny pomáhal pánovi opravovať rozbité roboty sa do siete dostal vírus od zlého protivníka doktora Robotova, ktorý tak nakazil všetky roboty a od tej doby boli zlé a bojovali proti svojmu pánovi. Keďže Benny nakazený nebol, snaží sa v hre opraviť všetky roboty späť na dobré pomocou svojho zappera.

Vlastnosti hry Good Robot Bad Robot:

  • Obsah vhodný pre deti – GRBR je nenásilnou akčnou hrou, ktorá je vhodná aj pre deti. Robot Benny nezabíja ani neničí nič okolo seba, iba sa snaží pomôcť svojim kamarátom, aby sa zbavili zlého vírusu.
  • Pokračovanie v epizódach – Vydanie, ktoré nájdete v tejto chvíli na Android Markete je len 1. epizódou tohoto príbehu. Ďalšie epizódy budú postupne pribúdať pomocou update-ov. V najbližšom update by mal narásť aj počet levelov, ktorý je v prvej epizóde ohraničený číslom 15 a 4 úrovňami obtiažnosti.
  • Krásna 3D grafika – Grafický engine poskytuje krásne 3D efekty ako dynamické tiene, časticové efekty a fyzikálne javy v reálnom čase počas hry. Ak by ste sa stretli s nižšou rýchlosťou počas hrania, vypnite si v Settings dynamické tiene (Shadow).

Autori tejto zábavnej hry vás prosia o feedback – odozvu, váš názor na tento herný titul. Hru publikovali zadarmo zámerne, aby im ľudia poskytli čo najviac názorov a nápadov, ktorými by mohli vylepšiť ďalšie epizódy tejto hry. Nakoľko prvá epizóda obsahuje “len” 15 levelov, hru prejdete celkom rýchlo. Preto autorom pomôžte svojim názorom, aby sme sa čo najskôr dočkali ďalších levelov :-)

Good Robot Bad Robot
Sun Dried Games
Verzia 1.0.3 (18. 11. 2011)
Veľkosť 15 MB
2.2+

Zadarmo

Zdroj: DroidGamers

29.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+