MojAndroid

Ak ste aj vy fanúšikom mobilných hier, mali by ste si prečítať ďalšiu časť nášho seriálu Obedná prestávka. Predstavíme vám totižto veľmi zaujímavú a prepracovanú hru DIE HARD, ktorá spracováva motív filmu A Good Day To Die Hard. Tešiť sa môžete tak na peknú grafiku, ako aj zvuky, ktoré dokonale dotvárajú celú atmosféru hry. Viac vám však neprezradíme, prečítajte si celý náš článok nižšie.

agdtdh

DIE HARD patrí medzi veľmi obľúbený žáner Android hier, tzv. “behačky”. Ide o hru typu Temple Run, kde je vašou úlohou zabehnúť čo najďalej, pričom musíte plniť série jednoduchých úloh popri behu. Hlavného hrdinu – syna policajta z New Yorku Jacka McClana – ovládate pohybom prstu do všetkých strán po displeji. Vľavo či vpravo vášho hrdinu posuniete rovnakým gestom, ak prst posuniete nahor, preskočí prekážku na trase, ak nadol, nabije zbraň. Toto jednoduché ovládanie zvládne naozaj každý začiatočník.

die-hard-1  die-hard-2

die-hard-3  die-hard-4

Jack chce celému svetu dokázať, že jablko nepadá ďaleko od stromu. V Moskve prenasleduje zločincov, od ktorých chce očistiť svet a jeho úlohou je dostať sa do pekla v Európe – Černobylu. Tam musí zachrániť svet od nukleárneho terorizmu, ktorý by ho mohol vážne ohroziť. Popri tom, ako sa do Černobylu snažíte dostať, strieľate zločincov, zbierate mince, kupujete si rôzne zbrane, vylepšenia, či nové charaktery a celkovo sa v hre rozvíjate. Nebojte sa, všetko je intuitívne a s ničím v hre by ste nemali mať problém.

Ak sa vám hra DIE HARD zapáčila, môžete si ju nainštalovať pomocou nášho widgetu nižšie. Osobne na nás spravila veľmi dobrý dojem a odporúčame ju každému, kto chce zahnať chvíľku nudy alebo sú mu blízke zbrane a pútavý príbeh, inak celkom jednoduchej hry. Treba však mať rýchle reakcie a dobrý postreh. Bez nich to jednoducho nepôjde. Prajeme vám príjemné hranie!

15.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+