MojAndroid

Dnešný diel seriálu Obedná prestávka je venovaný Android hre, ktorá už niekoľko dní kraľuje rebríčku najobľúbenejších bezplatných hier Android Marketu. Jej názov je Ceramic Destroyer a určite vám má čo ponúknuť! Ceramic Destroyer je, už podľa názvu, hra plná demolovania a ničenia. Samotní autori sa o svojom diele vyjadrujú ako o veľmi jednoduchej , no návykovej hre. Je tomu naozaj tak? Vašim cieľom v tejto hre je používať rôzne typy bômb, aby ste zničili rôzne obrazce, ktoré sa menia z kola na kolo a sú čoraz zložitejšie. Nie je to také zložité, ako to vyzerá, no pri devastovaní obrazcov musíte byť dosť presný. V číslach? Jednu hviezdičku dostanete za 90% zničeného obrazca, dvojnásobný počet hviezdičiek za 95% a plný počet hviezdičiek ak zničíte obrazec úplne. Myslíte si, že to zvládnete ľavou zadnou? Tak to skúste a uvidíte, či ste dobrý destroyer!

    

Pri demolovaní obrazcov sa stretnete so 4 typmi bômb, ktoré budete musieť niekedy nájsť priamo v obrazci odkrytím pomocou inej bomby. Ak by sa vám táto hra zapáčila, môžete sa tešiť dokopy na 120 keramických obrazcov, ktoré v hre čakajú len a len na vás! Okrem zaujímavého ničenia obrazcov sa v tejto hre stretnete aj s peknými zvukmi či dobre prepracovanou grafikou. Ak chcete túto hru spoznať lepšie, prezrite si nižšie uvedené video.

Ak sa vám Android hra Ceramic Destroyer zapáčila, stiahnite si ju bezplatne pomocou nášho Android Market widgetu!

 

Ceramic Destroyer
RUNNERGAMES
Verzia 1.2 (18. 2. 2012)
Veľkosť 12 MB
2.1+

Zadarmo
1.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+