MojAndroid

Ak aj vy hľadáte nejakú zaujímavú hru pre vaše Android zariadenie, ste na správnom mieste. Dnes je totižto pondelok, čo znamená, že pre vás máme pripravení ďalší diel nášho pravidelného seriálu Obedná prestávka. Budeme sa venovať zaujímavej a zábavnej Android hre s názvom Brainsss, ktorá spracováva tematiku zombie. Nemusíte sa však ničoho báť, nejde o hororovú hru, skôr naopak – ide o zábavný titul na dlhé hranie. Ste pripravení?!

Ak máte radi zombie, upírov, vlkodlakov a iné strašidelné stvorenia, ktoré každému naháňajú strach, tak na ne zabudnite. V hre Brainsss sa totižto ničoho nemusíte báť a mali by ste sa pripraviť skôr na poriadnu dávku zábavy a akcie, ktorá vás zamestná na dlhé hodiny. To bol totižto zámer autorov tejto veľmi vydarenej Android hry s perfektným spracovaním, intuitívnym ovládaním a grafikou, ktorá aj napriek svojej jednoduchosti vyráža dych.

  

V hre Brainsss ovládate svoju skupinu zombie-kov. Pohybom sa snažíte namieriť vašich zombie na zdravých ľudí, ktorí sa po dotyku s vami premenia taktiež na zombie a od toho okamihu ste ich vodcom. Nie všetci sú však tak jednoducho poddajní. Nájdu sa aj prípady, ktoré vás chcú zničiť a budú po vás strieľať smrtiacimi nábojmi. Takým ľuďom sa v akomkoľvek prípade musíte jednoducho vyhnúť alebo môžete riskovať a skúsiť, či ich dokážete premeniť ešte predtým, ako vás všetkých zastrelia. Počas hry si môžete vybojovať aj takzvaného “hero zombie”, ktorý vám pomôže s náročnými a neprispôsobivými ľuďmi svojou väčšou silou.

  

Android hra Brainsss ponúka viac než 70 krásnych, prepracovaných levelov s rôznou tematikou, ako napríklad nemocnica, park, námestie, kancelárie, letisko a podobne. Tešiť sa môžete aj na 2 herné módy, viac ako 20 hero zombies a prepracované grafické prostredie, ktoré si dokonca môžete pomocou pinch-to-zoom aj priblížiť. Ak sa v hre dopracujete na vyššie úrovne, môžete si v nej zmeniť napríklad rýchlosť a všetkých určite potešia aj ďalšie bonusy hry, akými sú napríklad komiksy. Na svoje si príde jednoducho každý. Aby sme vám hru vedeli predstaviť bližšie, ponúkame vám zaujímavé video.

 

Ak sa vám hra Brainsss zapáčila, môžete si ju bezplatne stiahnuť do svojho Android zariadenia pomocou odkazu na Google Play Store nižšie. Prívetivá cena 0€ poteší určite každého a my vás upozorňujeme už len na fakt, že hra je dosť náročná na pamäť – budete potrebovať aspoň 115 MB miesta. Veríme však, že vás to neodradí a túto hru si, rovnako ako my, s radosťou zahráte. Príjemné hranie prajeme!

Verzia: 1.6.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6.0
Aktuálna cena: Zdarma

17.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+