MojAndroid

Streda prináša ďalší diel seriálu Obedná prestávka. Dnes sa budeme venovať hre Age of Empire pre zariadenia s OS Android a každý, kto má rád rovnomennú hru pre PC, si príde na svoje. Samozrejme, že túto hru odporúčame aj tým, čo si radi zahrajú tower-defense, či RPG štýl, čo sú žánre podobné tomu, kde spadá dnes recenzovaná Android hra Age of Empire.

Hoci je spracovanie hry Age of Empire jednoduché, v tejto hre sa skrýva veľký potenciál. Na prvý pohľad by ste si povedali, že hra asi za veľa nebude stáť, no po pár chvíľach strávených plnením úloh pochopíte, že ide naozaj o prepracovaný titul, ktorý uspokojí aj náročnejšieho hráča. Len sa netreba dať odlákať prvým dojmom.

   

  

Grafické spracovanie hry je, rovnako ako zvuky, na vysokej úrovni. Celkovo táto hra na nás pôsobí solídne a pokiaľ vás hry tohto typu zaujímajú, mali by ste ju rozhodne vyskúšať. Ak o tejto hre počujete prvýkrát, mali by ste vedieť, že ide o spracovanie stredovekého príbehu, v ktorom si staviate vlastné kráľovstvo a pomocou vybudovaného vojska bojujete proti vašim nepriateľom. Okrem vojska samozrejme budujete aj rôzne budovy a vašim hlavným cieľom v tejto hre je plniť úlohy, ktoré dostanete zadané. Za tie získate peniaze a ďalšie obchodné artikle, ktoré potom môžete vymeniť za pre vás dôležitejšie veci. Napríklad výzbroj pre vašich hrdinov.

Hra Age of Empire je na Google Play Store dostupná úplne bezplatne, preto vám nestojí nič v ceste k tomu, aby ste ju na svojom Android zariadení aspoň vyskúšali. Viacero hráčov sa v komentároch pod hrou zhodlo na tom, že ide o najlepšie spracovaný titul svojho druhu, k čomu sa prikláňame aj my. Nižšie nájdete odkaz na stiahnutie a v komentároch nám píšte, či sa vám hra zapáčila a či splnila vaše očakávania.

Verzia: 2.5.11
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.5.11
Aktuálna cena: Zdarma

14.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+