MojAndroid

Dnes si predstavíme ďalšiu zaujímavú hru s názvom 3R Sokoban. Ide o strategickú hru, ktorá využíva technológiu 3D v takzvanej rozšírenej realite. Aby ste túto hru mohli hrať, potrebujete mať stiahnutý a vytlačený tzv. marker – hraciu plochu. Potom už len stačí stiahnuť a nainštalovať hru a pomocou hracej plochy hrať. Cieľom hry je zaháňať ovečky pomocou psa, ktorého ovládate pohybom prstu po displeji vášho smartfónu. Ovečky musia jesť trávu, k čomu ich donúti jedine pes, ktorý ich zaženie na to správne miesto. Pozor si treba dávať na zábradlie, keďže pes ani ovečky ho preskočiť nevedia. Demo verziu tejto hry si môžete stiahnuť pomocou nasledujúceho odkazu. Plnú verziu v cene 0,99€ kúpite na stránke autorov pomocou služby PayPal. Táto hra je stále len v beta verzii, preto môžme čoskoro očakávať isté vylepšenia.

Hracia plocha vyzerá zhruba nasledovne a stiahnete si ju vo forme .pdf dokumentu buď na stránke autorov alebo pomocou tohto odkazu:

Slová vám zrejme nedajú toľko poznatkov o tejto hre ako samotné screenshoty. Tie si môžete prezrieť v nasledujúcej galérii:

16.8.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+