MojAndroid

Vo svete je to jednoducho tak – jednoduchšie veci sú obľúbenejšie. Či sa vám to páči alebo nie, človek je tvor prostý, a preto si vždy vyberie tú jednoduchšiu cestu. A to platí aj v hrách, čoho je dôkazom herný titul 100Taps, ktorému venujeme dnešnú Obednú prestávku. Ide o naozaj vydarenú hru, ktorá je pritom taká jednoduchá, až sa budete čudovať :-)

Po mnohých jednoduchých hrách prichádza na Google Play Store aj hra 100Taps. V nej máte jedinú úlohu – a to čo najrýchlejšie stlačiť po sebe 100-krát jedno zo 4 farebných tlačidiel, ktoré sa vám zobrazujú na displeji. Poviete si, že je to až príliš ľahké?! Tak si hru nainštalujte a uvidíme, kto má rýchlejšie reakcie a mozgové pochody! Samozrejme si môžete svoje skóre porovnať aj s celým svetom, vďaka integrovaniu medzinárodného systému najvyššieho skóre.

      

Hoci táto hra ponúka len jednoduchý princíp a jednoduchú, no pritom precízne spracovanú grafiku, si ju stiahlo už viac ako 5000 ľudí za jeden deň. My sme tejto hre takisto podľahli hneď, ako sme si ju nainštalovali a určite ju odporúčame všetkým, ktorý chcú nejako zabiť krátku chvíľu nudy alebo majú radi jednoduché hry, v ktorých môžu vidieť svoj rýchly progres. Odkaz na stiahnutie tejto hry nájdete nižšie, na Google Play Store je dostupná samozrejme bezplatne a jediné, či potrebujete sú rýchle prsty a Android zariadenie s verziou operačného systému 2.2 a vyššie. Príjemné hranie!

Verzia: 1.4.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.5
Aktuálna cena: Zdarma

21.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+