MojAndroid

Dnešný diel Obednej prestávky bude výnimočný v tom, že sa zameriame na prichádzajúce obdobie Vianoc a sviatkov s Vianocami spojených. V nasledujúcom článku si môžete prezrieť niekoľko vianočných hier a živých tapiet, ktoré by vám mohli spríjemniť voľný čas strávený s vašim smartfónom či tabletom. Poďme na to…

Android hra: Kids Connect the Dots Xmas

Začneme niečím (nielen) pre malé deti. Kids Connect the Dots Xmas je špeciálne vydanie hry Kids Connect the Dots, ktorá ponúka 45 tematických puzzle skladačiek v štýle connect dots – spájanie bodov (guličiek), ktoré sú sprevádzané príjemnou hudbou. Ideálne pre upútanie detskej pozornosti na pár chvíľ.


Kids Connect the Dots Xmas
Intellijoy
Verzia Liší se dle zařízení (12. 12. 2011)
Veľkosť Liší se dle zařízení

Zadarmo

Android hra: Beyond Ynth: Xmas Edition

Vianočná verzia hry Beyond Ynth ponúka 5 prémiových vianočných levelov, v ktorých musíte dostať lienku do cieľa za pomoci presúvania kociek a natáčania krabíc. Hra je sprevádzaná pekným príbehom, ktorý zaujme nejdeného fanúšika vianočných hier. Takisto ideálna hra pre vyplnenie prázdneho miesta počas Vianoc.


Beyond Ynth Xmas Edition
FDG Entertainment GmbH & Co.KG
Verzia 1.6 (13. 12. 2011)
Veľkosť 17 MB
2.1+

Zadarmo

Android tapeta: 3D Christmas Live Wallpaper Free

Niečo pre starších používateľov OS Android, ktorí sa taktiež tešia na Vianoce. Ide o živú tapetu, ktorá dokonale dotvára čaro Vianoc. Obsahuje krásne, detailne prepracovaný vianočný stromček s odpočítavaním do Vianoc. Táto tapeta je zadarmo a preto neváhajte a vykúzlite si vianočnú náladu na svojom displeji aj vy!

 

3D Christmas Live Wallpaper Fr
Jetblack Software
Verzia 1.2F (13. 12. 2011)
Veľkosť 779 kB
2.2+

Zadarmo

Android hra: Tap ZOO: Santa’s Quest

Dokážete so Santom vytvoriť čarovnú ZOO záhradu s tematikou Vianoc? Ak áno, tak neváhajte a stiahnite si túto bezplatnú Android hru plnú zvierat, ktoré môžete situovať do vlastnej ZOO záhrady na Severnom póle. Samozrejmosťou je možnosť ozdobiť si svoje dielo dekoráciami s vianočnou tematikou.


Tap Zoo: Santa’s Quest
Pocket Gems
Verzia 1.10 (5. 12. 2011)
Veľkosť 22 MB
2.2+

Zadarmo

Android hra: Christmas Rush

Santa tento rok zaspal. Zase. Vašou úlohou je zozbierať čo najviac darčekov pre poslušné deti na ekologických elektrických saniach Santa Clausa, ktoré chodia po elektrifikovanej trati, na ktorej zmenia smer po vašom dotyku. Ponáhľajte sa, čím viac darčekov zozbierate, tým viac bodov získavate!


Christmas Rush
DispiG
Verzia 1.03 (5. 7. 2011)
Veľkosť 519 kB
1.5+

Zadarmo

Android tapeta: Snowflakes Live Wallpaper Free

Ďalšia zo živých tapiet, ktorá môže zdobiť váš displej počas vianočných sviatkov. Tentokrát vám táto živá tapeta ponúka padajúce snehové vločky, ktoré vám okrem Vianoc môžu pripomenúť aj krásu zimných mesiacov plných snehu. Aj keď je tapeta bezplatná, ponúka niekoľko nastavení.


Sněhové vločky Zadarmo
Chris Cooper
Verzia 1.62 (25. 11. 2011)
Veľkosť 35 kB
2.1+

Zadarmo

Android hra: Snake HD Xmas

Pre zmenu jedna klasická mobilná hra – Snake – v pekne spracovanej grafike s vianočným motívom. Pri tejto hre si prídu na svoje všetky vekové generácie. Vašou úlohou je tradične zbieranie potravy pre hadíka, ktorý tentokrát nezbiera guličky ani rastliny, ale vianočné darčeky. Na výber sú až 3 módy a 20 úrovní.


Snake HD XMAS
darulergames
Verzia 1.21 (9. 12. 2011)
Veľkosť 1,4 MB
1.5+

Zadarmo

Android hra: Bubble Blast Holiday

Bubble Blast je Android hra, ktorá sa na Markete nachádza v mnohých verziách. Táto verzia sa zameriava na tematiku Vianoc a okrem červených, zelených, modrých či žltých guličiek je vašou úlohou pukať vianočné gule alebo mini vianočné darčeky tak, aby ste na istý počet ťahov praskli všetky. Nenechajte sa odlákať jednoduchosťou, mnohí z nás sú na tejto hre závislí!


Bubble Blast Holiday
Magma Mobile
Verzia 1.0.7 (10. 12. 2011)
Veľkosť 2,4 MB
1.5+

Zadarmo

Android tapeta: Top Christmas Live Wallpaper

Posledná živá tapeta, ktorú si v dnešnom diely Obednej prestávky predstavíme nesie názov Top Christmas Live Wallpaper. Ide o tapetu, ktorá vám ponúka na výber niekoľko vianočných stromčekov, ktoré sú ozdobené krásnymi ozdobami a sú zahalené v jemnom snežení. Svoj displej tak skrášlite presne takým, ako sa práve vám páči.


Top Christmas Live Wallpaper
Droid.Mindz
Verzia 1.1 (1. 12. 2011)
Veľkosť 1,7 MB
2.1+

Zadarmo

Android hra: Jewellust Xmas Lite

Ide o vianočnú verziu hry typu ” 3-of-a-kind “, v ktorej musíte premiestňovať vianočné darčeky tak, aby ste vedľa seba umiestnili 3 z nich, ktoré sú rovnaké. Tie potom prasknú a uvoľnia miesto novým darčekom. Princíp hry zvládne určite aj malé dieťa, no viesť tú správnu taktiku na dosiahnutie čo najväčšieho skóre nevie hocikto. Čím viac darčekov naraz prasknete, tým viac bodov získavate!


Jewellust Xmas Lite
Smartpix Games
Verzia 1.1.2 (22. 3. 2011)
Veľkosť 2,8 MB
1.5+

Zadarmo

Poznáte aj vy nejakú aplikáciu, hru alebo živú tapetu s motívom Vianoc? Neváhajte a podeľte sa s nami o váš tip v komentároch! Budeme radi, ak do vášho darčeka “pribalíte” aj kód na Android Market.

20.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+