MojAndroid

V aplikácii Obchod Play začali pribúdať zaujímavé novinky. Iba včera sme vás informovali o tom, že aplikácia vám po novom poradí, ktoré tituly si máte odinštalovať v prípade, že vám v pamäti nezostalo miesto na novú aktualizáciu alebo aplikáciu. Teraz sa v obchode Play objavila ďalšia zaujímavá funkcia, ktorou je možnosť skryť nainštalované aplikácie v rebríčkoch najlepších a najpredávanejších titulov.

Obchod Play obrazok

Nejde síce o žiadnu revolučnú novinku, no napriek tomu je to vkusné vylepšenie aplikácie. Niektorí používatelia hlásia prítomnosť tlačidla pre prepínanie zobrazenia a skrytia nainštalovaných aplikácií v týchto rebríčkoch. Takto jednoducho môžete mať prehľad o tých populárnych aplikáciách, ktoré ešte nemáte vo svojom zariadení nainštalované a budete sa tak môcť sústrediť na nové tituly, ktoré ešte musíte objavovať. Trochu sa zmenilo aj zobrazenie najlepších aplikácií, no všetky tieto zmeny sú iba kozmetické.

My na našich zariadeniach nemáme túto novinku ešte k dispozícii a nenašli sme ani žiadnu aktualizáciu, ktorá by to mohla zmeniť. Je preto veľmi pravdepodobné, že novinky sa objavia automaticky po tom, ako ich Google sprístupní ďalším používateľom. Na to sme si už ale zvykli a nezostáva nám nič iné, iba počkať, kým príde rad aj na nás. Je tiež možné, že Google má v rukáve ešte niekoľko ďalších trikov, ktorými vylepší svoj obchod Play ešte dovtedy, kým predstaví finálnu verziu systému Android N, no na to si budeme musieť ešte počkať.

Zdroj: Phandroid

3.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+