MojAndroid

Od toho, čo Obchod Play v máji 2018 dostal nový Material Design 2.0 ladený takmer úplne do biela, mnohí používatelia prišli s rôznymi názormi. Od vtedy sa však po dizajnovej stránke v Obchode Play nič neudialo, až do teraz. Recenzie na aplikácie budú po novom prehľadnejšie a vy si budete môcť nastaviť filtre, podľa ktorých vám nájde recenzie pre danú aplikáciu. Takto to bude vyzerať.

Prehľad a prispôsobenie

Zrenovovaná sekcia s recenziami používateľov vám môže nenápadne pripomenúť tú z iOS. Nové prostredie je zahalené do menej výrazného, jednoduchšieho dizajnu. Na samom vrchu tejto sekcie sa nachádza celkové hodnotenie aplikácie a priamo pod ním môžete vidieť hodnotenie jednotlivých funkcií aplikácie. Vľavo je screenshot s novým prostredím a vpravo zas so starým.

Po kliknutí na hodnotenia si môžete nastaviť filter, s ktorým je možné nastaviť zobrazovanie recenzií s vami určeným počtom hviezdičiek. Nechýba možnosť zoradenia podľa najnovších hodnotení, najvyšších či tých, ktoré sa zdajú byť najviac prínosnými.

Ďalšie články k téme Google:

Náš tip
Na novom operačnom systéme Fuchsia bude pracovať inžinier z Apple

Náš tip
Aplikácia Google Mapy konečne disponuje nastavením času odchodu či príchodu

Náš tip
Google Asistent získava nádych tmavého režimu

28.1.2019
Zdroj: Android Police

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+