MojAndroid

Google na obchode Play pridal novú sekciu. Ak ste zmenu ešte nepostrehli, vedzte, že teraz môžete všetky svoje aktivity na Google Play nájsť v menu po kliknutí na položku “Moja aktivita v službe Play”. Nájdete tu všetky aplikácie, ktoré ste počas používania Androidu ohodnotili alebo im pridali +1.

Nová sekcia môže uľahčiť hľadanie vašich obľúbených aplikácií, či hier. Stačí ak kliknete v menu a zobrazia sa. Aktivity sú samozrejme úzko prepojené so sociálnou sieťou Google+ a dokonca sa dajú verejne zdieľať. Stačí skopírovať link a poslať svojim známym alebo ho ďalej zdieľať na sociálnych sieťach alebo e-mailom. Sekcia sa aktualizuje takmer v reálnom čase ihneď po tom, ako dáte aplikácii +1 alebo jej pridáte hodnotenie hviezdičkami.

Obchod Play

via androidpolice

2.4.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+