MojAndroid
Ondrej Ličko 11.1.2017

Obchod Play konečne zapracoval na zobrazovaní rebríčkov najlepších Android aplikácií a hier v obchode Play a integroval do nich praktickú novinku. Tou je tlačidlo Zobraziť nainštalované aplikácie, ktoré po zapnutí zobrazí na začiatku zoznamu aplikácie, ktoré už máte zakúpené alebo nainštalované vo svojom zariadení. Novinka je už dostupná aj na Slovensku a na jej zobrazenie nie je potrebné inštalovať novú verziu obchodu Play, Google to spravil na pozadí za vás. To, ako toto tlačidlo funguje, vám priblíži nižšie priložené video.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Objavili ste túto novinku v obchode Play aj vy? Ak áno, ako ju hodnotíte?

Náš tip
Obchod Play začne zobrazovať veľkosť aplikácie aj pri „rýchlom inštalovaní“
11.1.2017
 • Prepínač zobrazuje/skryje LEN NAINŠTALOVANÉ nie zakúpené, je to vidieť aj na videu a nie na začiatku zoznamu, ale kdekoľvek v zozname. Ak máte nainštalovanú aj napr. 8 aplikáciu v zozname „naj…“ tak ju skryje/zobrazí alebo z druhej strany, ak nemáte nainštalovanú aplikáciu z 1 miesta, tak ju neskryje… Prečo sa video volá „Moje aplikácie“ (zvuk je „vynikajúci“)? A ako to pomôže pri inštalovaní aplikácií?

 • Vlado

  skor by som uvital nejaky filter pri vyhladavani, zoradit podla najviac instalacii a podobne..

 • SeppWinkler

  Na to, že Google o sebe tvrdí, že je vyhľadávací gigant je vyhľadávanie je jeho produktoch doslova tragické. Ak hovoríme o Obchode Play, tak za roky nebol schopný zapracovať rozumné filtre, napríklad „niekedy nainštalované“ a „aktuálne nainštalované“. Blbosť, ktorú som mal nainštalovanú pol hodinu a zmazal som ju, mi zobrazuje ako nainštalovanú. Nedá sa zoradiť podľa cena, podľa skóre, podľa počtu inštalácií. V skutočnosti chýbajú akékoľvek pokročilé funkcie.

 • Vlado

  Táto funkcia je tam už tretí krát a dúfam, že tam opäť dlho nevydrží. Ničím nie je užitočná, práve naopak.

 • SimSon

  V com mi TOTO akoze pomoze pri instalovani, to fakt netusim. A zrejme ani autor…

 • ja inak fakt nechápem co slováci stahuju.. jak moze byt na 7. mieste taka appka ako Pocasie slovensko s 3000 sun emoji..

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+