MojAndroid

Google aktualizoval obchod Play na novú verziu, ktorá prináša radikálnu zmenu v dizajne. Ten sa týka sekcie Moje aplikácie a hry, ktorá zobrazuje nové tlačidlá a dizajn prostredia. Nové zobrazenie je jednoduchšie, prehľadnejšie a jeho príchod rozhodne oceňujeme.

Google Play 1 Google Play 2

Novinka sa týka obchodu Play vo verzii 7.7.0.8 a 7.7.0.9, pričom nový vzhľad sa zobrazuje len vybranej skupine používateľov, zrejme náhodným výberom. Okrem nových tlačidiel a dizajnu umožňuje nový obchod Play aj lepšie zoradenie aplikácií, no má aj svoje nevýhody. Niektorí používatelia hlásia, že je pomalší, najmä ak chcú skupinovo nainštalovať viacero aplikácií. po stlačení tlačidla Inštalovať sa m totižto zobrazuje popup okno, čo celý proces zdržuje.

Google Play 3 Google Play 4

Ak si chcete aj vy vyskúšať nový vzhľad obchodu Play, skúste si nainštalovať najnovšiu verziu priamo z webu APKmirror.com. Nezaručujeme vám však, že po nainštalovaní spomínanej verzie uvidíte nový dizajn. Vyskúšať to ale môžete. Pokiaľ máte nový dizajn obchodu Play aj vy, napíšte nám, aké ďalšie zmeny či vylepšenia ste si všimli.

Za tip na článok a screenshoty ďakujeme Dávidovi.

19.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+