MojAndroid

Google dnes zmenil ikonu zrejme najpoužívanejšej Android aplikácie všetkých čias – obchodu Play. Z pôvodného loga odstránil “tašku” a ponechal len známy znak farebného trojuholníka, ktorý túto aplikáciu reprezentuje už roky. Hoci ide iba o kozmetickú zmenu, dá sa považovať za veľký krok Googlu. Nová ikona sa nebude zobrazovať len v menu s aplikáciami, ale aj pri notifikáciách.

Hore stará ikona notifikácií, dole nová ikona v tvare trojuholníka.

Notifikácie nebudú zobrazovať farebnú verziu trojuholníka, ale jeho zelenú podobu s malou “fajkou”. Pri knihách by zas trojuholník mal byť modrý a v každej sekcii obchodu Play by mal mať vlastnú farbu. Okrem toho Google neurobil v obchode Play zásadné zmeny a opravil zrejme len existujúce bugy. Ak si chcete novú verziu tejto aplikácie stiahnuť aj vy, prejdite na APKMirror.com, kde si ju môžete stiahnuť vo forme APK súboru.

Náš tip
Obchod Play prináša úplne nové prostredie. Dostupné je už aj na Slovensku!

Zdroj: AndroidPolice

11.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+