MojAndroid

Niektorým používateľom sa objavuje v obchode Play pod titulným obrázkom a nadpisom aplikácie hodnotenie appky. Podľa informácií Google ešte len testuje túto možnosť, no pointou je zobrazovať aplikáciu v súvislosti s obľúbenosťou. Hodnostenie má klasické číselné prevedenie, kde #1 je najlepšie a nižšie sú postupne horšie a horšie. Zobrazenie popularity má lepšie informovať ľudí popularite aplikácie, prípadne ich posmeliť v jej stiahnutí, ak napríklad treba za ňu už aj utratiť peniaze.

Hodnotenia sa v novom update vykonávajú v niekoľkých kategóriách. Nájdeme tu teda #Top aplikácie v rámci Komunikácie zdarma, Obchodovania, Životného štýlu zdarma, Platenej hudby a podobne. Výhodou je, že ak si kliknete na aplikáciu a nebude vám zrovna vyhovovať, prejdete do tejto tabuľky hodnotenia a tam vám zobrazí v zozname ďalšie podobné obľúbené alternatívy ostatných používateľov.

Náš tip
Obchod Play uprednostní pri vyhľadávaní kvalitnejšie aplikácie

V našom prípade sa nám v obchode Google Play zatiaľ toto hodnotenie nezobrazilo, hoci obrázky od zdroja pochádzajú z rovnakej verzie obchodu Play 8.2. Uvidíme, kedy (a či) sa táto novinka v podobe updatu dostane oficiálne do obehu a uľahčí používateľom rozhodovanie sa pri sťahovaní jednotlivých  aplikácií.

Zdroj: androidpolice.com

Pridať komentár

Email je už registrovaný na stránke. Použite prosím Prihlasovací formulár alebo vložte iný.

Zadali ste nesprávne používateľské meno alebo heslo

Sorry that something went wrong, repeat again!

3pripomienky

od najnovších
od najlepších od najnovších od najstarších
1

..to mam hodnotit tie nacisticke sracky co tam vycapuju????..armored aces vylozena nacisticka propaganda..a ked im clovek napise to ako keby hrach o stenu hadzal...google play banda blbcov..

2

mám verziu 8.3.41 a tiež žiaden rebríček

3

Túto záležitosť Google aktivuje nadiaľku. Môže sa dokonca objaviť aj starších verziách Google Play.

Najčítanejšie za týždeň

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+