MojAndroid

Google sa neustále snaží o vylepšovanie svojich aplikácií a obchod Play nie je žiadnou výnimkou. Dôkazom je najnovšia funkcia, ktorá do tejto aplikácie “pricestovala”. Ide o najlepšie hodnotené funkcie a súčasti aplikácií a hier, ktoré sa budú zobrazovať pri ich hodnotení.

obchod-play-top-funkcie

Táto funkcia už bola v obchode Play dostupná v roku 2016, no bola obmedzená len na istú skupinu používateľov. Rovnako ani teraz nie je dostupná pre všetkých, no veríme, že sa to čoskoro zmení. Doposiaľ ju nemáme viditeľnú ani my, na Slovensku. V skratke nová funkcia ponúka súhrn z používateľských recenzií používateľov a pod hodnotením aplikácie zobrazuje najčastejšie spomínané funkcie a vlastnosti.

Náš tip
Obchod Play prináša praktickú novinku, ktorá vám pomôže pri inštalovaní aplikácií

Ocenili by ste takúto novinku aj u nás? Pomohla by vám pri rozhodovaní, či si aplikáciu či hru nainštalujete alebo nie? Dajte nám vedieť v komentároch pod článkom.

Zdroj: AndroidPolice

18.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+