MojAndroid

Pokiaľ hráte na svojom Android smartfóne rozličné hry, pravdepodobne ste už počuli o “udalostiach”, ktoré sú užšie spojené s nimi, v ktorým môžete súťažiť s ostatnými a vyhrať rôzne odmeny.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Potešenie pre mobilných hráčov

Po novom sa pod každou podporovanou hrou v Obchode Play bude nachádzať výpis nadchádzajúcich súťažných udalostí, do ktorých sa môžete cez hru zapojiť. V hernej sekcii sa pod zobrazenými hrami ukáže aj rýchly prehľad týchto udalostí. Ako to vyzerá môžete vidieť na snímkach obrazovky, ktoré sú uvedené nižšie.

Po kliknutí na danú hru nechýba popis udalostí ani na tejto obrazovke, pritom nezáleží, či ste hru už mali nainštalovanú, alebo nie. Pomocou tejto funkcie môžete objavovať v hrách nové výzvy a ďalších hráčov. Zdá sa, že táto vymoženosť je vypúšťaná postupne pre jednotlivých používateľov. My zatiaľ túto novú sekciu nevidíme.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Google Duplex expanduje aj na iné zariadenia okrem Pixelov
Náš tip
Google vydal aprílový update. Modely Google Pixel 3 sa dočkajú troch opráv
Náš tip
Gmail slávi 15. výročie. Toto je 5 faktov, ktoré ste o ňom možno nevedeli

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+