MojAndroid

Google aktualizoval jednu zo svojich najviac využívaných aplikácií – obchod Play – na novú verziu 5.5. Hoci sú povrchné zmeny minimálne, každý z nás vie, že Google pilne pracuje na vylepšení kódu a odstránení všetkých nedostatkov vo svojich aplikáciách, a tak sa aj táto minoritná aktualizácia môže stať dôležitou. Nový obchod Play si môžete nainštalovať pomocou APK súboru, ktorý nájdete na konci článku.

Verzia obchodu Play 5.5 prináša niekoľko zmien. Najväčšou z nich je asi prítomnosť “kruhovej” animácie, ktorá sa však zobrazuje zatiaľ len v zložke Filmy. Google ju zrejme testuje a na ostatné časti obchodu Play ju nasadí neskôr. Zaujímavými sú aj nové plávajúce hodnotenia, ktoré nad všetkými hodnoteniami používateľov zobrazujú v plávajúcich oknách najčastejšie používané slová. Tie sú dobrými ukazovateľmi názorov všetkých hodnotiacich. Viac noviniek známych nie je, no je takmer isté, že Google upravil (alebo skôr opravil) aj to neviditeľné.

Stiahnite si Obchod Play v5.5.apk (10,98 MB)

Zdroj: AndroidPolice

5.5.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+