MojAndroid

Najnovšia verzia obchodu Play, ktorá sa dostala do sveta pod číselným označením 5.4, prináša niekoľko menších opráv a vylepšení. Najväčšou novinkou je zrejme notifikačná lišta, ktorá stratila svoju farbu a prispôsobuje sa hlavnému obrázku aplikácie, hry, knihy, či hudby, ktorú si v obchode Play prezeráte.

Vľavo starý, vpravo nový obchod Play.
Vľavo starý, vpravo nový obchod Play.

Ďalšou zmenou je aj odstránenie všetkých Google Play widgetov z menu vo vašom systéme, čo sa však dotklo iba Nexus zariadení. Ide však o bug, nie zmenu, pretože po reštartovaní zariadenia sa widgety opäť objavia v ponuke s ďalšími. Iné zariadenia po nainštalovaní tejto verzie obchodu Play o widgety neprídu. Ak nechcete čakať, kým sa vám obchod Play aktualizuje na verziu 5.4 sám, stiahnite si ho pomocou .apk súboru nižšie.

Google Play Store 5.4.apk

Zdroj: AndroidPolice

4.4.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+