MojAndroid

Podľa dostupných informácií, LG predstaví svoju ďalšiu vlajkovú loď až 7. augusta, no to nezastavilo juhokórejský podnik z predčasného predstavenia tzv. QuickWindow obalu pre smartfón LG G2. Ako môžete vidieť, nový obal má na prednej časti otvor, ktorý odhaľuje časť obrazovky zariadenia podobne, ako Samsung S View Cover. Pre aktiváciu odkrytého displeja stačí jednoducho posunúť prst a objaví sa špeciálne používateľské prostredie QuickView, ktoré zobrazuje prichádzajúce hovory, textové správy, hodiny, počasie, alarm alebo prehrávač hudby.

LG G2 QuickWindow obal

Zatiaľ čo predstavenie smartfónu je ešte niekoľko dní pred nami, podľa tlačovej správu bude spustenie predaja spomínaného obalu začaté spolu so smartfónom a dostupný bude vo farbách čierna, modrá, mäta, ružová, fialová, biela a žltá. Takýto krok výrobcu, predstaviť obal pre zariadenie, ktoré ešte neuzrelo svetlo sveta je veľmi nezvyčajný. LG sa pravdepodobne snaží prilákať viac používateľov na sledovanie predstavenia, takže sa nechajme prekvapiť, aké novinky nám ešte prinesie.

Náš tip
LG G2 potvrdený, bude mať čítačku odtlačkov prstov

Zdroj: engadget

30.7.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+