MojAndroid

Spoločnosť Oakley prináša na trh ďalší zo zaujímavých kúskov, ktoré sú poháňané Androidom. Aiwave lyžiarske okuliare sú futurické a prinášajú pokročilé funkcie a výhody Androidu priamo na lyžiarsky svah. Okuliare poskytujú podobný pohľad na realitu okolo vás ako keď by ste sa pozerali na 14 palcový displej zo vzdialenosti 5 metrov. Realita, ktorú sledujete je doplnená a o ďalšie funkcie a doplnky, ktoré si môžete zvoliť.

Zobraziť si môžete prostredníctvom bezdrôtového pripojenia napríklad aktuálnu polohu, môžete sledovať ostatných lyžiarov vo vašej skupine. Prepojenie s ostatnými zariadeniami zabezpečuje aplikácia pre Android, s ktorou si môžete zobraziť prichádzajúce SMS, e-maily, hovory alebo si prehrať hudobné skladby. S prídavnou technológiou prostredníctvom nízkoenergetického bluetooth zariadenia si môžete dokonca monitorovať pulz srdca a iné hodnoty.

Okuliare Airwave sú dostupné v dvoch farbách Gun Metal a Black Iridium, dizajn je určený pre obe pohlavia. Okuliare tiež poskytujú výmenu skiel so zachovaním sledovania jednotlivých údajov. Sklá ponúkajú aj technológiu proti zahmlievaniu.

Nakoniec by vás možno zaujímala cena týchto okuliarov, ktorá bola stanovená na 599,99 amerických dolárov (465 €).

 

Zdroj, foto: Phandroid, Oakley

2.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+