MojAndroid

Mobilný operátor O2 začne ponúkať novú službu, v ktorej umožní svojim zákazníkom získať mobilný telefón ešte výhodnejšie. Zákazník si môže vybrať nový alebo “vynovený” telefón. Zaplatiť zaň môže v hotovosti, cez službu O2 Mobil alebo s bonusom k O2 Paušálu. Službu Vynovené telefóny môžete navyše kombinovať s ponukou  “Nový za starý”, o ktorej sme informovali začiatkom júna.

Prostredníctvom partnera bude O2 poskytovat vynovené mobilné telefóny, ktoré musia spĺňať množstvo prísnych krítérií. Vynovené telefóny sú po generálnej oprave a navyše s 12 mesačnou zárukou. Určené sú najmä pre tých, čo chcú šetriť a zároveň mať po ruke špičkový telefón.

“So službou O2 Mobil si môžete rozdeliť cenu za telefón do pravidelných mesačných platieb, s O2 Paušálom môžete získať na váš obľúbený telefón výhodný bonus a ako novinku prinášame možnosť zakúpenia aj vynoveného telefónu. Cez renomovaného zahraničného partnera poskytujeme vynovené telefóny, ktoré od nových nerozoznáte a ešte výrazne ušetríte.” uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.

4.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+