MojAndroid

O2 prináša oddnes svojim zákazníkom až o tretinu výhodnejší bonusový systém na kúpu nového zariadenia. Nové  bonusy môžu využiť zákazníci O2 Paušálov, ale aj zákazníci služby O2 Mobil+.

O2 Paušál s novým bonusom na telefón

O2 pridáva od 26. augusta novým zákazníkom programu O2 Paušál o 33 % vyšší bonus na telefón ako doteraz, ktorý im bude z faktúry odpisovať 24 mesiacov. Zákazníci s O2 Paušálom môžu využívať nielen bezplatné SMS zo Slovenska a Českej republiky do celej Európskej únie, volania v rámci svojho tarifu, či už obsahujúce dáta, ale s novým bonusovým systémom môžu získať ešte lepší smartfón.

O2 bonusy a

Rovnako O2 pridáva navýšenie bonusu aj pri programe O2 Internet s bonusom a to zo 198 eur na 264 eur.

O2 Mobil+ po novom pre O2 Fér aj O2 Moja Firma

Operátor vylepšil aj službu O2 Mobil+. Po novom si zákazníci rozložia cenu telefónu na úvodnú platbu a 24 mesačných platieb, vďaka čomu si budú môcť dovoliť kúpiť aj drahšie zariadenie. Nové vylepšené podmienky platia až od novej aktivácie, teda zákazníkov, ktorí už službu využívajú, sa nedotkne.

O2 zároveň pridalo novú hodnotu k službe O2 Mobil+, s ktorou môžu počas 24 mesiacov splatiť svoj mobilný telefón formou mesačných platieb vo výške 22 eur.

O2 bonusy b

Zdroj: tlačová správa O2

27.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+