MojAndroid

Vrátenie jedného telefónu = Dve správne veci naraz   

Ak v predajni O2 odovzdá zákazník svoj starý mobil, urobí hneď dve správne veci. Za telefón O2 totiž odvedie 1 € do zbierky Srdce pre deti. Ide o známy program, ktorý pomáha zlepšovať situáciu neplnoletých detí s výrazným zdravotným alebo sociálnym znevýhodnením. Zároveň O2 ekologicky zrecykluje odovzdaný starý telefón a prispeje tak k ochrane životného prostredia.

O2 Starý za nový

Nový za starý

Bezplatná služba Nový za starý poskytuje zákazníkom možnosť odkúpenia používaného mobilného telefónu. Zákazník tak môže priniesť svoj použitý mobilný telefón, za ktorý dostane protihodnotu v podobe elektronického kupónu resp. SMS poukážky na nákup nového podľa jeho vlastného výberu. Služba sa skladá z troch častí a to ohodnotenia ceny použitého mobilného telefónu, odkúpenia tohto telefónu a následného uplatnenia SMS poukážky.

Navyše 18 € zľava na nové HTC

Teraz navyše ponúka O2 zákazníkom 18 € zľavu za ich starý mobilný telefón pri kúpe nového telefónu značky HTC z ponuky O2. Zľava bude odpočítaná počas 18 mesiacov 1 € mesačne z každej faktúry pri programoch O2 Paušál a O2 Mobil resp. vyplatená v hotovosti v prípade kúpy nového HTC v hotovosti. Zákazník dostane túto zľavu za mobilný telefón s hodnotou aj bez hodnoty, ktorý prinesie do predajne O2. Zľavu nie je možné kumulovať pri vrátení viacerých mobilných telefónov a kúpe jedného. Ponuka zľavy pri výmene starého telefónu za nové HTC platí do 9.9. 2013.

SMS poukážka

SMS poukážku je možné použiť na nákup mobilného telefónu nielen v hotovosti, ale aj na platbu priamo v predajni pri službe O2 Paušál a O2 Mobil. Poukážku je pritom možné uplatniť na ktorejkoľvek predajni. Jej platnosť je 3 mesiace od dátumu odkúpenia mobilného telefónu. Najväčšou výhodou je jej kombinovateľnosť s ostatnými poskytovanými zľavami. Navyše, kupóny je možné kumulovať na nákup jedného alebo viacerých mobilných telefónov a teraz už aj príslušenstva.

Zdroj: tlačová správa O2

2.8.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+