MojAndroid

Predplatenú kartu O2 Voľnosť pôvodne O2 predstavilo pri príležitosti svojich 10. narodenín ako limitovanú edíciu do konca roka 2017. Teraz ju však zaradilo do trvalej ponuky. Čo sa týka štatistík, po necelých 5 mesiacoch O2 Voľnosť aktívne využíva už viac ako 100 tis. zákazníkov.

„Neobmedzené volania len za 10 centov, ktoré na trh priniesla karta O2 Voľnosť, si za krátku dobu našli  množstvo fanúšikov. Svedčí o tom viac ako 100 tisíc aktívnych zákazníkov, ako aj dvojnásobný nárast priemernej dĺžky volaní. Karta je obľúbená aj u zákazníkov, ktorí si chcú ponechať svoje obľúbené číslo – počet prenosov na predplatené služby vzrástol 4-násobne,“ povedala Tereza Molnár, šéfka komunikácie O2.

O2 Voľnosť láka na dobré ceny hovorov i SMS – umožňuje zákazníkom volať len za 10 centov za hovor (nie za minútu) do všetkých sietí v celej EÚ, pričom SMS správy môžu posielať za 5 centov. Zákazníci majú k dispozícii aj dátový balíček s objemom dát 1GB za 5 eur. V prípade, že dáta nevyužívajú pravidelne, môžu aktivovať službu Internet na deň s objemom 250 MB za 50 centov na deň.

Náš tip
V Dobrej sieti vytvoria sami klienti O2 mapu 4G LTE pokrytia Slovenska. Odmenou sú dáta navyše

Predplatená karta O2 Voľnosť je v ponuke operátora od 13. júna 2017, pričom nahradila predplatenú kartu O2 Fér. Tá odvtedy nie je oficiálne v predaji. Ak však zákazníci majú záujem o využívanie predplatenej karty O2 Fér, môžu tak urobiť zmenou programu z O2 Voľnosti. Treba ísť na webstránku operátora, prípadne sa spýtajte na predajni, alebo tak môžete spraviť aj cez SMS správu.

Zdroj: Tlačová konferencia

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+