MojAndroid

O2Mobilný operátor O2 prichádza opäť s novou ponukou v rámci programu O2 Fér. Zákazníci mohli doteraz vo vlastnej sieti využívať benefit volaní po tretej minúte zadarmo. Oddnes, 9. 4. 2013, znížil O2 túto hranicu na 1 minútu, vďaka čomu zaplatíte za hovor vo vlastnej sieti operátora maximálne 13 centov, čo je cena za 1 minútu hovoru. Ako operátor potvrdil, takmer 60% všetkých hovorov končí vo vlastnej sieti, takže ide o reálne využiteľný benefit. Jediným obmedzením je maximálna dĺžka volaní, ktorá je v tomto prípade 60 minút.

„Len dva mesiace od uvedenia volaní do krajín Európskej únie pre všetkých našich zákazníkov za domáce ceny predstavujeme ďalšiu výhodu. Najobľúbenejší program O2 Fér je tak s ponukou volaní do siete O2 po 1. minúte bezplatne opäť ešte výhodnejší. Zákazníci si môžu s okamžitou platnosťou smelo užívať dlhé hovory, nemusia pritom neustále sledovať čas. Môžu sa sústrediť na to podstatné, čo chcú povedať svojim blízkym. V O2 je jedno, či ste nový zákazník, alebo využívate služby O2 už nejaký čas, ponuka platí pre všetkých rovnako a automaticky,“ uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.

Nový benefit bezplatných volaní po prvej minúte vo vlastnej sieti, je starým aj novým zákazníkom aktivovaný automaticky. Nie je potrebné posielať SMS alebo sa niekde registrovať, o dostupnosti služby budú informovaní SMS správou. Podobnú ponuku má aj konkurenčný Telekom na predplatenej karte Easy Time, kde za celý hovor vo vlastnej sieti zaplatíte 0,15 €. Orange ponúka zas predplatenú kartu Prima WOW, pri ktorej si môžete na 7 dní aktivovať nekonečný balík volaní vo vlastnej sieti za 6€.

 

Zdroj: O2

9.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+