MojAndroid

Slovenský mobilný operátor O2 sa rozhodol počas epidémie koronavírusu k inovatívnemu kroku. Prostredníctvom sociálnej služby YouTube sprostredkoval svoju prvú virtuálnu tlačovú konferenciu nazvanú O2 Virtual Talks 2020.

Do tlačovej konferencie sa mohli zapojiť otázkami aj novinári a vďaka mobilným technológiám nemuseli mať jej účastníci ani nasadené rúška. Záznam virtuálnej konferencie si môžete pozrieť na YouTube kanále O2 Slovakia.

Význam mobilných technológií počas epidémie

Moderátorom O2 Virtual Talks 2020 bol riaditeľ marketingu O2 Igor Tóth. Na začiatku konferencie zhrnul súčasný krízový stav počas epidémie a ako pomáhajú mobilné technológie s jeho prežitím. Na názornom príklade z rodinného prostredia predviedol, ako s pomocou sociálnych sietí komunikuje so svojimi blízkymi. Jeho kolegovia na screenshotoch ukázali, ako počas karantény využívajú Instagram, sledujú spravodajstvo v smartfóne, počúvajú hudbu alebo sledujú filmy v službe HBO Go.

Instagram, HBO Go, Tidal, SME

K novým aj starým paušálom O2 je teraz totiž možne vybrať si predplatné HBO Go, Tidal, O2 TV, Denník N alebo Sme. Tóth tiež upozornil na zvýšený objem prenesených dát v súčasnom období, čo bol aj jeden z dôvodov predstavenia nových smart paušálov.

Nové smart paušály sú drahšie, ale s neobmedzenými dátami

Oproti starším smart paušálom sú nové paušály o niečo drahšie, pretože okrem neobmedzeného volania a SMS správ ponúkajú aj neobmedzené dáta. Operátor si uplatňuje limit 100 GB. Po jeho presiahnutí sa rýchlosť zníži na 2 Mb/s pre download a 1 Mb/s pre upload. Nové smart paušály majú mesačný poplatok, ktorý začína na 40 eurách. Neobmedzené dáta budú k dispozícii pre všetky z nich, líšiť sa budú maximálnou rýchlosťou.

Nove smart pausaly
Nové SMART paušály

Zvyšok virtuálnej konferencie O2 Virtual Talks 2020 odpovedal Igor Tóth spolu so šéfkou komunikácie O2 Terezou Molnár na otázky novinárov a zákazníkov. Na kreatívnom virtuálnom riešení a technickom zabezpečení prenosu spolupracoval operátor O2 s tímom z agentúry Creative Pro Group.

Náš tip
Motorola Razr oddnes v ponuke O2. Aktivujete si už aj eSIM

22.4.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+