MojAndroid

O2 prinesie od 10. novembra ponuku pre nových aj existujúcich zákazníkov SMART Paušálov v podobe extra bonusu až do výšky 240 eur na vybrané zariadenia. Extra Vianočný bonus na robotický vysávač Xiaomi, smart televízor Samsung s veľkosťou obrazovky 50 alebo 55 palcov, či Yoga tablet od Lenova môžu získať aj zákazníci, ktorí už využívajú bonus na kúpu zariadenia.

„Vianoce v O2 budú tento rok skutočne štedré. Každý zákazník SMART paušálov s možnosťou uplatnenia bonusu na zariadenie si môže od nás odniesť robotický vysávač, tablet alebo telku. Podľa zvoleného tarifu si na uvedených pomocníkov v domácnosti môže uplatniť aj vianočný bonus od 60 do 240 eur. Ak si k tomu uplatní aj štandardný bonus na zariadenie, ktorý má k dispozícii v rámci svojho SMART Paušálu, môže si hodnotu vybraného spotrebiča znížiť až do sumy 600 eur. A to sú už poriadne štedré, šťastné a veselé. K tomu sa ešte pridruží aj príjemný pocit z vykonania dobrého skutku. Časť z predaja totiž poputuje programu Buddy, ktorý pomáha deťom, ktoré nemôžu vyrastať v rodine, pripraviť sa na samostatný život. Program Buddy podporujú O2 a Férová nadácia dlhodobo,“ uviedol Milan Morávek, riaditeľ predaja a služieb zákazníkom O2.

Ponuka zvýhodnených zariadení

Noví aj existujúci zákazníci O2 SMART Paušálov môžu od 10. novembra získať zariadenia pre vybavenie domácnosti za bonusovú cenu. Ide o robotický vysávač Xiaomi, smart TV Samsung, či tablet Lenovo Yoga. S využitím Extra vianočného bonusu si môžu cenu jedného zo zariadení znížiť až do výšky 240 eur. Okrem týchto zariadení si zákazníci môžu uplatniť vianočný bonus aj na nákup notebooku Acer Aspire 3 A315 v štandardnej cene 360 eur.

O2 SMART Paušál Bonus na zariadenie k programu Vianočný bonus
Modrý 60  eur 60 eur
Strieborný 72 eur 60 eur
Zlatý 120 eur 120 eur
Titánový 180 eur 120 eur
Platinový 300 eur 240 eur
Diamantový 360 eur 240 eur

Robotický vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro

Výhodou Xiaomi Mi Robotického vysávača 2. generácie s funkciou mopovania je najpokročilejší LDS laserový navigačný systém a možnosť zvoliť si až z troch režimov upratovania. Tento robotický vysávač bude dostupný v cene 300 eur, z ktorej si môžete uplatniť bonusy.

Smart TV Samsung UE50TU8502UXXH a UE55TU8502UXXH

Ultratenký Smart LED televízor Samsung v čiernom farebnom prevedení s veľkosťou obrazovky 50 alebo 55 palcov s najširšou ponukou SMART video aplikácií bude dostupný za 540, resp. 600 EUR pred uplatnením bonusov.

Lenovo Yoga Smart Tab

Multifunkčný tablet a šikovný asistent v jednom je vybavený vyše 10“ displejom a operačným systémom Android Pie a perfektnou výdržou batérie až na 11 hodín používania. Dostupný bude za 240 EUR pred uplatnením bonusov.

Zariadenia s vianočným bonusom si môžete zakúpiť od 10.11.2020 do 31.1.2021 alebo do vypredania zásob.

Náš tip
O2 spustilo komerčnú testovaciu 5G sieť, Samsung testuje predfinálny softvér
6.11.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+