MojAndroid

Okrem hlasových služieb nájdeme v portfóliu modrého operátora aj možnosť aktivácie TV. Čo služba ponúka a aké programy môžete sledovať, sa dozviete z nášho článku s názvom S O2 TV získate vyše 75 programov a množstvo funkcií aj bez viazanosti.

Mohlo by vás zaujímať:

O2 TV
O2 TV

Na využívanie služby nepotrebujete mať set-top box, stačí vám smart televízor TV stick alebo tablet, do ktorých nainštalujete aplikáciu O2 TV. Tá je dostupná pre operačný systém Android a iOS. No ak ste zvyknutí na ovládanie TV programov cez set-top box, O2 zaradilo do ponuky nový hardvér v atraktívnom dizajne a s vylepšeným ovládačom, ktorý je oproti predchádzajúcim Set-top boxom najväčšou zmenou.

Ovládač s číselnou voľbou prináša rýchle a komfortné ovládanie s funkciou Bluetooth a hlasovým asistentom. Strong Leap S3+ podporuje najnovšie štandardy Dolby Atmos a Dolby Vision, čo oceníte pri streamovaní obsahu na Netlfixe, Maxe, alebo Voyoe. Zariadenie funguje na operačnom systéme Android TV 11 s integrovaným obchodom Google Play a predáva sa za 84 eur.

Strong Leap S3+
Strong Leap S3+ | Zdroj: O2

O2 TV s počtom viac než 75 programov si viete aktivovať k O2 Paušálu, O2 Fér na faktúru alebo k domácemu O2 Internetu cez mobilnú aplikáciu O2 v sekcii Predplatné za 12 eur mesačne. S O2 TV Mini za 6 eur mesačne získate 18 TV staníc.

Náš tip
Facebook a Instagram chce vaše dáta využiť na trénovanie AI. Máte už len niekoľko dní, aby ste to Meta zakázali

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+