MojAndroid

Strieborný O2 Paušál doteraz ponúkal v rámci hovorov 150 voľných minút do všetkých sietí. Od 1. septembra však prináša O2 výraznú zmenu svojho Strieborného O2 Paušálu. Ten si môžete zaobstarať len za revolučných 20 eur mesačne. Teraz s ním získate neobmedzené hovory a súčasťou programu sú aj neobmedzené SMS. Na výber je tu tiež možnosť zobrať si 500 MB dát a bonus na telefón, alebo získať v rámci paušálu až 1 GB dát mesačne.

Vynovený Strieborný O2 Paušál môžu zákazníci využívať rovnako v krajinách EÚ ako na Slovensku. Vynovený Strieborný O2 Paušál sa dá zakúpiť na predajniach O2, alebo prostredníctvom eshopu www.o2.sk.

„O2 opäť posúva hranice možného. Neobmedzené volania sa vďaka cenovke 20 eur prvýkrát stávajú masovo dostupné. Naviac, zákazníci okrem neobmedzených volaní získavajú neobmedzené SMS, balík dát a bonus na telefón, ktorý k paušálu jednoducho patrí,“ hovorí riaditeľ marketingu O2 Igor Tóth. „Od 1.9. si tak budú môcť zákazníci užívať nikdy nekončiacu slobodu s neviazaným Strieborným O2 Paušálom,“ dodal Igor Tóth.

Náš tip
O2 Internet na doma prichádza s neobmedzeným objemom dát

Zákazníci, ktorí majú momentálne Strieborný O2 Paušál a v tejto chvíli nevyužívajú bonus na zariadenie, dostanú neobmedzené volania automaticky. Zákazníci, ktorí využívajú bonus na zariadenie, budú mať na výber, či chcú prejsť na vynovený produkt s novými parametrami alebo ostať pri starom variante s pôvodným počtom minút aj bonusom za zariadenie. Zmeny sa prejavia k novému fakturačnému obdobiu a klienti budú v oboch prípadoch informovaní SMS správou o detailoch produktu, ktorý využívajú. Výška bonusu pre Strieborný O2 Paušál bude 96 €, čo znamená 4 eurá mesačne namiesto pôvodných 5 eur. Viac informácií sa dozviete vo videu:

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk
4.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+