MojAndroid

Mobilný operátor roka O2 spustil veľkú súťaž o 500 telefónov Huawei Sonic U8650, ktorého recenziu si môžete prečítať aj na MojAndroid.sk. Pravidlá hry sú jednoduché. Stačí ak sa stanete fanúšikom O2 SK fanpage na sociálnej sieti Facebook, zaregistrujete sa v hre o 500 telefónov a splníte všetky úlohy. Potom už stačí len prísť čo najskôr k oznámenej O2 predajni – smartfóny sa budú rozdávať prvým súťažiacim, ktorí miesto nájdu a budú spĺňať všetky stanovené podmienky.

Práve teraz rozbiehame šialenú akciu. Rozdáme vám, fanúšikom našej fan stránky 500 mobilov HUAWEI U8650 SONIC. Stačí splniť jednoduché úlohy v hre v záložke a získate tak indície kedy a kde budeme telefóny rozdávať. Tak príjemnú zábavu.

Výbornou správou je, že ak sa vám aj nepodarí zvíťaziť, tak všetci zúčastnení, ktorí sa dostavia môžu využiť špeciálnu zľavu 40€ na kúpu Huawei Sonic U8650 alebo 22€ na Huawei ideos X1.

25.8.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+