MojAndroid

Slovenskí mobilní operátori už odštartovali súboj vianočných ponúk. Začiatkom tohto týždňa sa do boja pridal aj operátor O2. Miesto špeciálnych bonusov na prenosy čísla, ktorými sa operátori snažili zákazníka zaujať v minulosti, však nová ponuka zaujme niečím celkom iným. O2 predstavilo nový O2 Smart paušál.

Paušál, ktorý je Smart

O2 sa dlhodobo netají tým, že si nesmierne cení kvalitný obsah na internete. Či už ide o videá, hudbu, film či poctivú žurnalistiku založenú na overených a pravdivých informáciách. Aj kvôli tomu si pri predstavovaní svojich nových O2 Smart paušálov zavolalo na pomoc zaujímavých spíkrov.

Nechýbal medzi nimi vloger Sajfa, publicista Jakub Goda, hudobník Branči Kováč a herecká diva Zdena Studenková. Každá z týchto osobností pritom zastupovala jednu dôležitú súčasť najnovšej ponuky modrého operátora.

Ten totiž po novom ponúkne digitálne predplatné na takzvané prémiové aplikácie. Patrí k nim predplatné na Denník N, Denník SME, hudobnú službu Tidal, televíziu O2 TV a HBO GO. Aby toho však nebolo málo, prináša aj inteligentné balíčky dát.

Ku klasickému dátovému balíčku, z ktorého si budú postupne ukrajovať vaše aplikácie, sa totiž pridá 10 GB na jednu, dve, tri či dokonca štyri vami najpoužívanejšie appky. Ak vás táto ponuka zaujala, viac sa dozviete vo videu uvedenom vyššie.

9.11.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+