MojAndroid

O2 predstavilo 4. novembra nové revolučné O2 Paušály. Do nich pridalo okrem veľkých objemov dát aj vybrané služby prémiového obsahu ako je HBO GO, O2 TV, hudobnú streamovaciu službu Tidal s najväčšou databázou hudobných singlov. Zároveň i predplatné denníkov SME a Denníka N, a to v cene paušálu podľa výberu zákazníka. Okrem tradičnej marketingovej kampane O2 pracuje aj so samostatnou online kampaňou. 

„Existuje mnoho variantov nášho O2 SMART Paušálu a každý zákazník si môže vyskladať svoj vlastný. Aby si aj zákazníci vedeli predstaviť možnosti kombinácií, rozhodli sme sa v online priestore osloviť influencerov, teda osobnosti spojené s obsahom, ktorý po novom v paušáloch ponúkame,“ hovorí Markéta Plichtová, manažérka sociálnych médií a magazínu Sóda. 

Každá z osobností sa stala ambasádorom svojho O2 SMART Paušálu. Prostredníctvom svojich sociálnych sietí predstavuje benefity a aplikácie, ktoré sa nachádzajú v paušále. Jednou z  tvárí je aj prvá dáma slovenského filmu a divadla Zdenka Studenková, ktorá vo svojom SMART Paušále predstavuje prémiovú službu HBO GO, pretože Zdenka sa ako jedna z mála slovenských hercov objavila aj v produkcii HBO v seriáli Terapie. 

Medzi tvárami je Lady Zika, ktorá je kráľovnou slovenského TikToku a zároveň komunikuje na mladých ľudí na Instagrame, LucyPug, jedna z najznámejších slovenských vlogeriek na Youtube, internetový komik Fero Joke, raper Separ propagujúci Tidal.

Pozrite si, ako sa pustili do propagácie svojich Paušálov

Fero Joke: https://www.instagram.com/p/B4sLKvaHJr0/

LucyPug: https://www.instagram.com/p/B4pNGX8H2WF/

LADY ZIKA: https://www.instagram.com/p/B4r_23rgiBJ/

Separ: https://www.instagram.com/p/B4pYxaWlNcI/

A ešte špeciálne video so Zdenkou Studenkovou: https://youtu.be/DA-6gnnm_Xg

14.11.2019
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • Kubo S

  za pár drobných odprezentuje ktokoľvek čokoľvek..neviem pre koho sú tie paušály určené

 • Manooo

  akože nič v zlom ale toto neviem kto by si od nich zobral … možno len veľmi špecifická skupina ľudí alebo totálny blbec 😁 nie že by som mal niečo proti O2 sám od nich momentálne využívam modré dáta 5GB + 100 min do všetkých sietí všetko v ramci EU za 15 eur. Ale žijeme v dobe dátovej a oni mi chcú za rovnakú sumu ponúknuť neobmedzené volania a sms alebo ak si priplatim tak 10GB, ktoré môžem využiť iba jednou apk pričom z tých aplikácii jediný kto by to dokázal stráviť je asi len YouTube naozaj vtip z ich strany a ešte k tomu na Vianoce … 😉

 • William Joseph Batson

  Tie paušály sú najväčší bullshit aký som kedy od nich videl. A vôbec všetky programy ktoré ponúkajú sú stále na jedno kopyto..prosto ich príjem od zákazníkov je stále rovnaký nech si vyberieme akýkoľvek program. Žiaden nieje výhodný a už vôbec nie revolučný.. FUJ O2!

 • Fero

  Dnes mobilní operátori najlepšie zarábajú na dátach. Aj O2 to svojimi paušálmi potvrdilo.

  Som zákazníkom O2, no žiaden z týchto “SMRŤ” paušálov za týchto finančných podmienok nechcem. To radšej prejdem ku konkurencii.

  Nemám záujem platiť za predplatné služieb, ktoré mi niekto nanucuje a byť obmedzený na využitie dát pre konkrétnu aplikáciu.

  Radšej dajte lepšie ceny a voľné dáta bez obmedzení a predplatných, ktoré nikto nechce, ako platiť za reklamu týmto niktošom, ktorých názor nás vôbec nezaujíma.

+