MojAndroid

Smart Paušály slovenského operátora O2 kombinujú predplatené minúty, sms, dáta a predplatené aplikácie populárnych televízii. Teraz sa operátor rozhodol k predplateným aplikáciám pridať ďalšie. Ktoré to sú?

Foto: Redakcia

Internetová televízia Voyo a slovenská žurnalistika bezplatne v rámci O2 Smart Paušalu

S O2 Smart Paušálom môžete získať veľké balíky dát alebo dokonca neobmedzené dáta, neobmedzené volania, SMS a MMS. V cene paušálu je aj mesačný poplatok za prémiové aplikácie ako napr. HBO GO. Všetky paušály sú pritom bez viazanosti. Teraz pridávajú pár ďalších bonusov, ktoré by mohli byť pre zákazníka zaujímavé.

Mobilný operátor O2 rozširuje od 20. apríla výber predplatených aplikácií. Zákazníci si budú môcť vybrať 3 nové prémiové aplikácie. A to konkrétne internetovú televíziu Voyo a spravodajské aplikácie .týždeň alebo Aktuality.sk. Vďaka aplikácii Voyo budú mať zákazníci O2 viac možností prístupu k filmom, seriálom, televíznym programom.

Zároveň bude mať prístup aj k živému vysielaniu všetkých staníc skupiny Markíza, vrátane prémiových športových kanálov Nova Sport 1 a Nova Sport 2. Pridaním aplikácie zákazník získa okrem predplatného v cene paušálu aj 10 GB, ktoré sa budú spotrebovávať len v rámci tejto aplikácie.

Aplikácie denníkov .týždeň a Aktuality.sk poskytnú pravidelné spravodajstvo a žurnalistiku od slovenských investigatívnych novinárov. Tých O2 podporuje dlhoročne aj cez Fond investigatívnej žurnalistiky. Kompletný prehľad O2 Smart Paušalov nájdete na tejto stránke

Platinový O2 Internet na doma už aj s objemom dát až 1 TB v plnej rýchlosti

Ďalší zaujímavý bonus sa týka najvyššieho platinového paušálu O2 Internet, ktorý stojí štandardne 25 eur. Od 20.4. 2021 prináša operátor O2 ako súčasť svojej trvalej ponuky v rámci svojho Platinového Internetu na doma objem dát až 1 TB (1024 GB) v plnej rýchlosti. Kompletný prehľad paušálov O2 Internet na doma nájdete na tejto stránke

Náš tip
Orange: Najpredávanejšie Android smartfóny za marec 2021

21.4.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+