MojAndroid

Mobilný operátor bude pôsobiť pod značkou O2 v Čechách aj na Slovensku až do roku 2022. O2 Czech Republic využilo opciu, na základe ktorej môže spoločnosť túto značku naďalej využívať.

O2 dnes oznámilo, že využilo opciu v licenčnej zmluve, na základe ktorej používa ochrannú známku O2 v Českej republike a na Slovensku. Využitím opcie teda dôjde k predĺženiu doby, počas ktorej bude mať spoločnosť právo používať ochrannú známku O2 o jeden rok dlhšie, teda do 27. januára 2019. Zároveň spoločnosť ďalej v zmysle dohody predĺži právo na využívanie ochrannej známky O2 o ďalšie tri roky, teda do 27. januára 2022.

O2 spustil na Slovensku svoju komerčnú prevádzku 2. 2. 2007 a stal sa tak tretím slovenským mobilným operátorom. Od januára 2014 je súčasťou investičnej skupiny PPF, za ktorou stojí najbohatší Čech Petr Kellner.

Náš tip
Slovenská a česká pobočka O2 predaná skupine PPF za 2,5 miliardy eur

Zdroj: tlačová správa O2

21.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+