MojAndroid

Operátor O2 si pre svojich zákazníkov prichystal veľmi atraktívnu akciu. Ku kúpe novej vlajkovej lode Samsung Galaxy S9 alebo S9+ teraz dostanete produkt O2 TV až na rok celkom zadarmo. Akcia platí do 26. apríla pri kúpe vlajkovej lode s akýmkoľvek paušálom. Vďaka službe O2 TV je možné sledovať priamo v mobile obľúbené TV stanice, a to kdekoľvek na Slovensku. Služba je tak ideálny doplnok pri cestovaní, či jednoducho vtedy, keď nemáte k dispozícii štandardnú televíziu.

Operátor predstavil O2 TV vlani v júni a v rámci služby ponúka bohatý zoznam televíznych staníc, ktoré si vychutnáte prakticky kdekoľvek. Stačí, keď si do svojho zariadenia nainštalujete aplikáciu O2 TV, ktorú nájdete priamo v Obchode Play.

3.4.2018
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+